Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 72

DN Lovas Br díjérem, fekete-fehér-piros szalagon T:2
30975.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Szekszárd - Borkút" egyoldalas, öntött Br emlékérem díszdobozban (96mm) T:2
30976.

Rufpreis:
1 600 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1996. "Olimpia megnyitó ünnepség" fém jelvény T:1-
30977.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ausztrália 2000. "Olimpia, megnyitóünnepség" fém jelvény (2x) + "Kenguru" fém jelvény (2x) + "Adidas súlyemelő" fém jelvény T:1,1-
30978.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br díjérem (60mm) T:2- Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br medallion (60mm) C:VF
30979.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

30980.

Rufpreis:
1 000 HUF

30981.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán DN "Japán Torna Szövetség" zománcozott, jelzett Ag jelvény (2,17g) T:1- Japan ND "Japan Gymnastic Association" enamelled, hallmarked Ag badge (2,17g) C:AU
30982.

Rufpreis:
2 000 HUF

NSZK 1972. "1. Nemzetközi Túranap S.C. Wasentegernbach 1972" ezüstözött fém jelvény "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (100x50mm) + "3. Nemzetközi Túranap, Vilsbiburg 1972" aranyozott, festett fém jelvény (95x44mm) + "EGL Harting 1972" aranyozott fém jelvény szalagon "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (128x52mm) T:1- FRG 1972. "1. Int. Volkswandertag (1st International Hiking Day) S.C. Wasentegernbach 1972" silver plated metal badge with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (100x50mm) + "3. Internatioinale Volkswanderung (3rd International Hiking Day) Vilsbiburg 1972" gilt, painted metal badge (95x44mm) + "RGL Harting 1972" gilt metal badge with ribbon, with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (128x52mm) C:AU
30983.

Rufpreis:
1 200 HUF

NSZK 1975. "2. Nemzetközi Túranap - SC Rechtmehring - Berchtesgadener Tracht" + "Maitenbeth 1975" festett Br jelvények "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN", "B. LAIB 7531 EISINGEN" gyártói jelzéssel (120x58mm, 74x60mm) T:1- FRG 1975. "2. Int. Wandertag (2nd International Hiking Day) - SC Rechtmehring - Berchtesgadener Tracht" + "Maitenbeth 1975" painted Br badges with makers marks "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN", "B. LAIB 7531 EISINGEN" (120x58mm, 74x60mm) C:AU
30984.

Rufpreis:
1 200 HUF

NSZK 1972. "Altenerding 1972" aranyozott, műgyantás fém jelvény szalagon (105x53mm) + "3. Nemzetközi Túranap TSV Altfraunhofen - Altniederbayern" Br jelvény "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN" (80x72mm) T:1- FRG 1972. "Alternerding 1972" gilt metal badge with ribbon (105x53mm) + "3th International Hiking Day TSV Altfrauenhofen - Altniederbayern" Br bagde with makers mark "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN" (80x72mm) C:AU
30985.

Rufpreis:
1 200 HUF

NSZK 1972. "Wartenbergi Túranap 1972 - Luis Trenker" + "Moosburgi túrabarátok - Téli túra" aranyozott, festett Br és Br jelvények szalagon (90x48mm, 85x53mm) T:1- FRG 1972. "Volkswandertag Wartenberg (Hiking Day of Wartenberg)" + "Wanderfreunde Moosburg (Hiking Friends of Moosburg" gilt, painted Br and Br badges on ribbon (90x48mm, 85x53mm) C:AU
30986.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF