Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 72
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2442960
30975
399
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
DN Lovas Br díjérem, fekete-fehér-piros szalagon T:2
2389678
30976
399
Numismatik
DN "Szekszárd - Borkút" egyoldalas, öntött Br emlékérem díszdobozban (96mm) T:2
2389711
30977
399
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1996. "Olimpia megnyitó ünnepség" fém jelvény T:1-
2389701
30978
399
Numismatik
Ausztrália 2000. "Olimpia, megnyitóünnepség" fém jelvény (2x) + "Kenguru" fém jelvény (2x) + "Adidas súlyemelő" fém jelvény T:1,1-
2261302
30979
399
500
Numismatik
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br díjérem (60mm) T:2- Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br medallion (60mm) C:VF 2336762
30980
399
Numismatik
2390703
30981
399
Numismatik
2435778
30982
399
Numismatik
Japán DN "Japán Torna Szövetség" zománcozott, jelzett Ag jelvény (2,17g) T:1- Japan ND "Japan Gymnastic Association" enamelled, hallmarked Ag badge (2,17g) C:AU
2391776
30983
399
Numismatik
NSZK 1972. "1. Nemzetközi Túranap S.C. Wasentegernbach 1972" ezüstözött fém jelvény "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (100x50mm) + "3. Nemzetközi Túranap, Vilsbiburg 1972" aranyozott, festett fém jelvény (95x44mm) + "EGL Harting 1972" aranyozott fém jelvény szalagon "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (128x52mm) T:1- FRG 1972. "1. Int. Volkswandertag (1st International Hiking Day) S.C. Wasentegernbach 1972" silver plated metal badge with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (100x50mm) + "3. Internatioinale Volkswanderung (3rd International Hiking Day) Vilsbiburg 1972" gilt, painted metal badge (95x44mm) + "RGL Harting 1972" gilt metal badge with ribbon, with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (128x52mm) C:AU
2391707
30984
399
Numismatik
NSZK 1975. "2. Nemzetközi Túranap - SC Rechtmehring - Berchtesgadener Tracht" + "Maitenbeth 1975" festett Br jelvények "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN", "B. LAIB 7531 EISINGEN" gyártói jelzéssel (120x58mm, 74x60mm) T:1- FRG 1975. "2. Int. Wandertag (2nd International Hiking Day) - SC Rechtmehring - Berchtesgadener Tracht" + "Maitenbeth 1975" painted Br badges with makers marks "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN", "B. LAIB 7531 EISINGEN" (120x58mm, 74x60mm) C:AU
2391867
30985
399
Numismatik
NSZK 1972. "Altenerding 1972" aranyozott, műgyantás fém jelvény szalagon (105x53mm) + "3. Nemzetközi Túranap TSV Altfraunhofen - Altniederbayern" Br jelvény "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN" (80x72mm) T:1- FRG 1972. "Alternerding 1972" gilt metal badge with ribbon (105x53mm) + "3th International Hiking Day TSV Altfrauenhofen - Altniederbayern" Br bagde with makers mark "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN" (80x72mm) C:AU
2391756
30986
399
Numismatik
NSZK 1972. "Wartenbergi Túranap 1972 - Luis Trenker" + "Moosburgi túrabarátok - Téli túra" aranyozott, festett Br és Br jelvények szalagon (90x48mm, 85x53mm) T:1- FRG 1972. "Volkswandertag Wartenberg (Hiking Day of Wartenberg)" + "Wanderfreunde Moosburg (Hiking Friends of Moosburg" gilt, painted Br and Br badges on ribbon (90x48mm, 85x53mm) C:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF