Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2293722
12893
399
100
Flea Market
Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm 2293717
12894
399
Flea Market
Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm, 2294110
12895
399
Flea Market
Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm 2275711
12896
399
100
Flea Market
Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5 2196013
12897
399
100
Flea Market
William Grant's Family Reserve Finest Scoth Whisky doboz, benyomódással, m: 30 cm + 2 db régi fém doboz, kopottak, rozsdanyomokkal, az egyiken benyomódással, 21x13x7 cm és 22x14x8 cm 2312796
12898
399
Flea Market
Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával
2312828
12899
399
Flea Market
Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm
2312824
12900
399
Flea Market
4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm
2412790
12901
399
Flea Market
Vegyes bizsu nyaklánc tétel, 10 db, változó állapotban, különféle méretben, fém dobozban. 2412805
12902
399
Flea Market
Antik hatású modern pálinkás butélia, festett mázas kerámia, jelzett, m: 18 cm 2412971
12903
399
500
Flea Market
4 db fém fali dísztányér, közte 3 réz tányér, d: 12 cm és 22,5 cm közötti méretben 2412984
12904
399
500
Flea Market
Bőr-fa névjegykártya tartó, 11,5x9x6 cm + 2 db régi cigaretta tárca, 8x6 cm, 11,5x8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF