https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Flohmarkt

Zahl der Lose: 959

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm
1
12893.

Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm,
1
12894.

Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm
1
12895.

Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5
1
12896.

Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
3
 
William Grant's Family Reserve Finest Scoth Whisky doboz, benyomódással, m: 30 cm + 2 db régi fém doboz, kopottak, rozsdanyomokkal, az egyiken benyomódással, 21x13x7 cm és 22x14x8 cm
1
12897.

William Grant's Family Reserve Finest Scoth Whisky doboz, benyomódással, m: 30 cm + 2 db régi fém doboz, kopottak, rozsdanyomokkal, az egyiken benyomódással, 21x13x7 cm és 22x14x8 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával
1
12898.

Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm
1
12899.

Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm
1
12900.

4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes bizsu nyaklánc tétel, 10 db, változó állapotban, különféle méretben, fém dobozban.
1
12901.

Vegyes bizsu nyaklánc tétel, 10 db, változó állapotban, különféle méretben, fém dobozban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik hatású modern pálinkás butélia, festett mázas kerámia, jelzett, m: 18 cm
1
12902.

Antik hatású modern pálinkás butélia, festett mázas kerámia, jelzett, m: 18 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
4 db fém fali dísztányér, közte 3 réz tányér, d: 12 cm és 22,5 cm közötti méretben
1
12903.

4 db fém fali dísztányér, közte 3 réz tányér, d: 12 cm és 22,5 cm közötti méretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Bőr-fa névjegykártya tartó, 11,5x9x6 cm + 2 db régi cigaretta tárca, 8x6 cm, 11,5x8,5 cm
1
12904.

Bőr-fa névjegykártya tartó, 11,5x9x6 cm + 2 db régi cigaretta tárca, 8x6 cm, 11,5x8,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse