Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2416935
12117
399
Flea Market
Giovanni Valentino tollkészlet, golyós toll és töltőceruza, eredeti dobozában, h: 13,5 cm
2411681
12118
399
Flea Market
2 db kis méretű figura, faragott és festett, kis sérülésekkel, m: 8 cm és 4,5 cm
2411494
12119
399
Flea Market
2 db zárbetét + 2 db fém lakat (Elzett, Guard, Rock), kulcsokkal, használt állapotban
2380925
12120
399
Flea Market
4 db nagy méretű bizsu nyaklánc látványos kövekkel
2359833
12121
399
Flea Market
Kalocsai hímzéses párnahuzat, 50x38 cm + 3 db hímzett tűpárna, 13,5x6 cm, 7x27 cm, 10,5x20 cm
2408973
12122
399
Flea Market
cca 1940-50 össz. 5 db dobozka és fiola: 2 db Mentanol fém dobozka (államosítás előtti és utáni), Dr. Wander Epibrol tabeltta üveg fiola tartalommal, Beiersdorf Leukoplast fém dobozka stb. 2441607
12123
399
Flea Market
Alumínium pohár, irredenta felirattal: Nem, nem, soha. Kopott. m: 9cm 2360887
12124
399
Flea Market
Csontszerű doboz, színes kövekkel, kis kopásnyomokkal, 9×7×4,5 cm
2441603
12125
399
Flea Market
Borsdaráló, fa, m: 11,5 cm 2444199
12126
399
Flea Market
Minoc Paris eltüntető füzetecske
2399787
12127
399
Flea Market
Kétszínű aranyozott fém nyaklánc, h: 55 cm
2399808
12128
399
Flea Market
Vastag aranyozott orvosi fém nyaklánc, fux, h: 57 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF