Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2436619
12585
399
Flea Market
Húsvágódeszka, néhány kisebb repedéssel, 46x27,5 cm + húsklopfoló, fa nyéllel, h: 27,5 cm + húsdaráló, műanyag és fém, eredeti dobozában
2436603
12586
399
Flea Market
Üveg és fém tükrös doboz virágos díszítéssel, kissé kopottas, 18,5x16,5x6,5 cm 2433861
12587
399
7500
Flea Market
Varró doboz, fa, réz berakással, lengyel város Białystok címerével díszítve. Vegyesen fellelhető a dobozban varrótű, gombostű, gombok, gyűszű, varró olló stb. Apró kopásokkal, mérete: 27x16x14,5 cm
2434132
12588
399
2200
Flea Market
Hentes bárd, rozsdafoltos 29 cm 2434170
12589
399
Flea Market
Szecessziós bronz asztali tükör, jó állapotú m: 26,5 2434268
12590
399
3200
Flea Market
Fém mérleg, 5kg-ig, tányérokkal, kopott, sérült. Felirat: (Nem hitelesíthető express konyhai mérleg 5 Kg) 41×19×13 cm
2434276
12591
399
Flea Market
Ramses réz kávédaráló, jelzett, 18×12×12 cm 2434499
12592
399
Flea Market
2 db bélyeg album kisebb kopásokkal. 2435382
12593
399
Flea Market
Papír ruhatáska 1940 körül, sérült 140x65 cm 2435546
12594
399
Flea Market
6 személyes rozsdamentes acél étkészlet, villa, kanál kés és teáskanál dobozában. Doboz: 25x34 cm 2435780
12595
399
Flea Market
Öntöttvas asztali mérleg réz tányérokkal. Jelzett Salgótarjáni. 38 cm 2435965
12596
399
400
Flea Market
8 db CD vegyesen (Dobrády Ákos, Gheorghe Zamfir, Gáspár Laci, Kuschelrock, Gigi D'Agostino stb.)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF