Flohmarkt

Zahl der Lose: 959

Fém morzsalapát seprűvel, 2 db
12261.

Rufpreis:
1 200 HUF

Poháralátét tétel, 6 db, jó állapotban, 9×9 cm
12262.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szobai hőmérő 18 cm
12263.

Szobai hőmérő 18 cm

Rufpreis:
800 HUF

Régi kefe "V" monogrammal, kopásnyomokkal, h: 16 cm
12264.

Rufpreis:
1 000 HUF

19 db vegyes ezüstözött evőeszköz, jelzett
12265.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
9

Bőr nyakba akasztható tárca, kis kopásnyomokkal, 10×10 cm
12266.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db különféle réz púder, kopott, d: 3 cm és 7,5 cm közötti méretben
12267.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kígyóbőr tárca, kopásnyomokkal, kis sérülésekkel, 11x9 cm
12268.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db régi öngyújtó, közte 2 db modern "General" öngyújtó és 1 db régi, régi kopott, foltos fém szappantartóban, a régi öngyújtó kopott, szétjön, h: 7,5 cmx3, 9x6x3 cm
12269.

Rufpreis:
1 400 HUF

"Szellőzőnyílások eltakarása életveszélye!" zománcozott fém tábla, 10×16 cm
12270.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi borotva, borotvapengével, kopásnyomokkal
12271.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1948 Szövet diáksapka, jelvénnyel
12272.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF