cca 1976 Magyar Alfréd budapesti fotóművész 2 db vintage fotóművészeti alkotása, az egyik feliratozott (Kapurészlet, Külszíni bánya), 24x15 cm és 24x9,5 cm
cca 1979 Magyar Alfréd budapesti fotóművész 2 db vintage fotóművészeti alkotása, az egyik feliratozott (Képtárban és Beat zenekar), 24x14,5 cm és 18x24 cm
1930 Orphanidesz János (1876-1939) aláírásával jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián keresztül másolva, képméret 17x12 cm, papírméret 24x18 cm
1933 Orphanidesz János (1876-1939) aláírásával jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián keresztül másolva, képméret 17x12 cm, papírméret 24x18 cm
cca 1978 Ágnes, akinek a portréjából a művész Janus arcot komponált, 2 db vintage fotóművészeti alkotás Szathmáry-Király Ádám kazincbarcikai fotóművész pecsétjével jelezve, 24x16,8 cm
cca 1978 Mezőgazdasági tájak, Zsigri Oszkár (1933-?) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik feliratozott, 11,5x23 cm és 24x18 cm