cca 1980 Olajbányászat, Vincze János (1922-1999) kecskeméti fotóművész hagyatékából, 2 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik feliratozott, 17,5x23,5 cm
cca 1930 8 db nagy méretű, művészi igényű fotó ról készült nagy méretű print Zeppelin LZ-3, LZ-10, LZ-127, LZ-129 léghajókról, hangárokról / cca 1930 8 Large photo prints of Zeppelin balloons in hangars... 40x30 cm
3 db hajós fotó, hajókon felirat: Erfurt Rostock, Böhlen Rostock, Theodor Körner Rostock, kis szakadásokkal, folttal, 23x29 cm, 23,5x29 cm, 23,5x29,5 cm
1959 A Vasas Futball Club olaszországi emlékei, részben (? )Genovában, 10 db fotó egy kartonra ragasztva, a fotók többsége kifakult. Üvegezett fa keretben. Fotók 6x9 és 11,5x18 cm közötti méretben cm
László Sándor (1944-1976) 3 db sportfotó, Újpesti Dózsa-Vác (1989), Magyarország-Ciprus (2:0, Nyilasi örül a góljának, a képen: Kiprich, Nyilasi, Esterházy, Détári, Nagy A., Sallai labdarúgókkal) mérkőzésekkel, 2 db a hátoldalon feliratozott, a hátoldalakon pecséttel jelzettek,