Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 44

Daniel L. Schacter: Az emlékezet hét bűne. Hogyan felejt és emlékszik az elme? Ford.: Bíró Gábor. Bp.,2002,HVG. Kiadói kartonált papírkötés.
17230.

Rufpreis:
1 200 HUF

Filozófiai könyvtétel, 2 db. Platon és Aristoteles szemelvények. A görögből fordítva, magyarázatokkal. Szerk.: Alexander Bernát. Bp, 1911, Franklin-Társulat. Ötödik kiadás. Kartonált papírkötésben,sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, meglazult kötéssel és tiszteletpéldány pecséttel ellátva. + Filozófiai írók tára. III. kötet. Hume. Vizsgálódás az emberi értelemről. Filozófiai Írók Tára. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Alexander Bernát. Második javított és bővített kiadás. Bp, 1906, Franklin-Társulat. Félvászon kötésben, kopott borítóval és meglazult kötéssel. Volt könyvtári példány.
17231.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nietzsche Frigyes: A vidám tudomány. Szemelvényekben fordította Sebestyén Károly. Bp., 1919, Athenaeum. Modern félvászon kötésben, az eredeti papírborítót beköttötték, címlap szakadásokkal és kijár, néhány lapon részben javított szakadással, utolsó oldalakon lapok széle kissé foiltos.
17232.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fenyő Imre-Imre János: A vendéglátás és az idegenforgalom gazdaságtana. Bp., 1977, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban, ajándékozási sorokkal.
17233.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Sághy Ferenc: A budapesti hastífusz-járványhullámok visszatérésének okai. Különlenyomat a Városi Szemle XXI. évfolyamából. Budapest, 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, egy helyen szakadt borítóval és a jobb felső sarokban gyűrődésekkel.
17234.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Bódy László: Érvényesülhet-e a főváros szabályrendeletalkotási joga? Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából. Budapest, 1937, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, jó állapotban.
17235.

Rufpreis:
1 000 HUF

17236.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Miskolczy Ágost: Temető és vandalizmus. Különlenyomat a Városi Szemle XX. évfolyamából. Budapest, 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, több helyen szakadt borítóval és lapokkal.
17237.

Rufpreis:
1 000 HUF

17238.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mayr György: A társadalmi élet törvényszerűsége. Bp., 1881., MTA, 1 t.+XVI+348 p. Papírkötésben, a borító és az első három lap felső sarkain hiánnyal. Felvágatlan példány.
17239.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pauler Ákos: Bevezetés a filozófiába. Minerva-könyvtár. 100. sz. Bp.,én.,Danubia. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült, javított papír védőborítóban.
17240.

Rufpreis:
800 HUF

5 kötet a Hétköznapi Pszichológia sorozatból
17241.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF