Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 42

Marjay Frigyes: Szegedtől Uzsokig...1919-1939. Bp, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 203 p.+XXXII t.(Fekete-fehér fotók.) Papírkötésben. Szakadozott borítóval, meglazult kötéssel, több helyen javítással.
16585.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alexander Bernát: A háború után. Bp., Lampel R. Papírkötés, vágatlan példány, kopottas állapotban.
16586.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyarországi felszabadító hadműveletek 1944-1945. Szemelvények a Nagy Honvédő Háború története 1941-1945 című műből. Bp., 1964, Zrínyi. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16587.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16588.

Rufpreis:
1 000 HUF

16589.

Rufpreis:
800 HUF

Bernhard Kellermann: Háború az Argonneokban. Bp., 1916, Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borító az elülső kötéstáblára ragasztva, a hátsó kötéstáblán és az utolsó lapokon ázásnyomokkal.
16590.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tisztek kézikönyve. Segédkönyv a hivatásos és tartalékos tisztek, valamint tisztjelöltek számára. Bp., 1972., Zrínyi. Harmadik, javított kiadás. Kiadói nylon-kötés.
16591.

Rufpreis:
2 000 HUF

Honvédelmi miniszterek 1848-1994. Írták: Ács Tibor, Balogh Gyula, Bencze László, Hegedűs Zoltán, Liptai Ervin, Móricz Lajos, Szakály Sándor. Bp., 1994, Zrinyi. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16592.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nauticus. Handbuch der Seemacht und Seegeltung. 20. Jahrgang. Hrsg. von Fregattenkapitän a. D. Scheibe. Berlin, 1936., Mittler & Sohn. Német nyelven. Fekete-fehér képtáblákkal, kihajtható térképpel.
16593.

Rufpreis:
1 600 HUF
29

Heiszler Miklós: Az osztrák katonai vezetés és az Osztrák-Magyar Monarchia külpolitikája 1867-1882 között. Értekezések a történeti tudományok köréből 105. Bp, 1984, Akadémiai Kiadó. Kopott papírkötésben.
16594.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyarország hadtörténete I-II. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel, összesen 432 oldal melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik borítón kisebb sérüléssel.
16595.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barcy Zoltán, Somogyi Győző: A szabadságharc hadserege. 1848/49 katonai szervezete egyenruhái és fegyverzete. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
16596.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF