Marjay Frigyes: Szegedtől Uzsokig...1919-1939. Bp, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 203 p.+XXXII t.(Fekete-fehér fotók.) Papírkötésben. Szakadozott borítóval, meglazult kötéssel, több helyen javítással.
A magyarországi felszabadító hadműveletek 1944-1945. Szemelvények a Nagy Honvédő Háború története 1941-1945 című műből. Bp., 1964, Zrínyi. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Fordította Pálffy György. A Búvár Könyvei XI. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Laza kötéssel, kopott borítóval és kijáró lapokkal.
Bernhard Kellermann: Háború az Argonneokban. Bp., 1916, Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borító az elülső kötéstáblára ragasztva, a hátsó kötéstáblán és az utolsó lapokon ázásnyomokkal.
Tisztek kézikönyve. Segédkönyv a hivatásos és tartalékos tisztek, valamint tisztjelöltek számára. Bp., 1972., Zrínyi. Harmadik, javított kiadás. Kiadói nylon-kötés.
Nauticus. Handbuch der Seemacht und Seegeltung. 20. Jahrgang. Hrsg. von Fregattenkapitän a. D. Scheibe. Berlin, 1936., Mittler & Sohn. Német nyelven. Fekete-fehér képtáblákkal, kihajtható térképpel.
Heiszler Miklós: Az osztrák katonai vezetés és az Osztrák-Magyar Monarchia külpolitikája 1867-1882 között. Értekezések a történeti tudományok köréből 105. Bp, 1984, Akadémiai Kiadó. Kopott papírkötésben.
Magyarország hadtörténete I-II. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel, összesen 432 oldal melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik borítón kisebb sérüléssel.
Barcy Zoltán, Somogyi Győző: A szabadságharc hadserege. 1848/49 katonai szervezete egyenruhái és fegyverzete. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.