Katona József, Dömötör József: Magyar borok-borvidékek. Illusztrált. Bp., 1963., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. könyv: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. V. kiadás. Dr. Angyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., 1932., Singer és Wolfner. Kiadói foltos, szakadt papírkötésben. Néhány oldal foltos.
Győriványi Béla: Dohányszárítás és - fermentálás. Bp., 1982., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődésnyommal, a hátsó borító és az utolsó lapon folttal. Megjelent 1300 példányban.
Cey-Bert Róbert Gyula: Magyar borok és ételek harmonizációja. Magyar borok és borvidékek sorozat. H.n., 2000, Paginarum Kiadó. Komáromi Zoltán fotóival illusztrálva. A fotókon látható ételeket Kovács Lázár készítette. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Horst Stahl - Helmut Rüger: Bonsai. Saját nevelés hazai és európai fákból. H.n., 2000, Holló és Társa Könyvkiadó. Helmut Rüger fotóival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi borvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. 188 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban.