Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2289039
30561
398
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. "Dr. Fodor József 1843-1885 / Születése 100. évfordulójára" kétoldalas, öntött Br plakett (86mm) T:1-,2 2357129
30562
398
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére - 1945" Br emlékplakett, peremén " *123* " sorszámmal (66mm) T:2 patina 2289037
30563
398
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Dr. Hőgyes Endre születésének 100. évfordulójára" Br emlékérem. "HŐGYES ENDRE / SZÜLETÉSE 100 ÉVF 1947" (70mm) T:1- Hungary 1948. "100th Anniversary of the Birth of Endre Hőgyes" Br commemorative medallion. Sign.: Ferenc Csúcs (70mm) C:AU 2289025
30564
398
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1955. "DR. SCHOEPF-MÉREI ÁGOST - GYERMEKORVOS 1805 - 1858" kétoldalas, öntött Br plakett (91x67mm) T:2 2241549
30565
398
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa" öntött Br emlékérem, peremen számozással (86,58g/65mm) T:1- / Hungary 1974. "Bánhidy Ferenc, Dr., Candidate of Medicine" cast Br commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.: Ferenc Csúcs (86,58g/65mm) C:AU CS 40.
2279678
30566
398
Numismatik
2278327
30567
398
5500
Numismatik
2416676
30568
398
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP12 2325054
30569
398
6500
Numismatik
E. Lakatos Aranka (1952- ) 1993. "Hatvani István / Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzatának - Hatvani István díja" kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti fa dísztokban (91mm) T:1-
2173348
30570
398
4800
Numismatik
Edvi Illés György (1911-) 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület / Dr. Bartal Andornak szeretettel a hálás Pannonia 1950" Br plakett díszdobozban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:2
2417037
30571
398
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF9 2334885
30572
398
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Petőfi útja sorozat V. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF