Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2307885
30801
398
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1990. "28. Ifjúsági Bélyegkiállítás - Sárospatak" jelzett hollóházi, festett porcelán plakett (86mm) T:1-
2280788
30802
398
Numismatik
1990. "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola / Fővárosi Diplomadíja" Br emlékérem (58mm) T:2
2138661
30803
398
Numismatik
2426417
30804
398
50000
Numismatik
2427413
30805
398
Numismatik
~1990. "Somogy megye / Somogy megye Közgyűlése" ezüstözött fém emlékérem, dísztokban. Szign.: BL (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2327657
30806
398
Numismatik
1992. "1942-1992 / A kosárlabdasportért 50." Br emlékérem (89mm) T:2
2309169
30807
398
Numismatik
1993. "Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége - 1918-1993 / Szívembe hordom én a lángot, - szívembe hordom a napot, - Óh gyújtsatok rokon világot, - Én látok; ti is lássatok! - Reviczky Gy." öntött Br emlékérem. Szign.: MI (77mm) T:1-
2429443
30808
398
Numismatik
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." aranyozott emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban (42,5mm) T:PP
2161334
30809
398
Numismatik
1993. "XV. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." aranyozott Br emlékérem "XVth INTERNATIONAL CONGRESS OF GERONTOLOGY - JULY 4-9 1993. BUDAPEST, HUNGARY" (42,5mm) T:1
2390289
30810
398
Numismatik
1993. "Népstadion és intézményei - 1953-1993 40 év" jelzett Ag emlékérem (2x), dísztokban, számozott tanúsítványokkal (21,25g, 21,16g/0.925/36mm) T:1- (PP) patina
2288923
30811
398
Numismatik
2294367
30812
398
Numismatik
2001. "Dr. Vértes László" öntött Br emlékplakett. Szign.: EKI (504g/~115-125mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF