Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2193930
30645
398
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lazarovszky László 1987. "Somogyvár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1987" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-,2 kis ph. Adamo KE46
2193717
30646
398
Numismatik
Lazarovszky László 1988. "Somló vára / Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport" Br emlékérem (50mm) T:1-,2 Adamo KE50 2193928
30647
398
Numismatik
Lazarovszky László 1988. "Simontornya vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1988" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-,2 kis ph. Adamo KE51 2322867
30648
398
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "250 éves a mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
2430110
30649
398
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, nem hozzávaló dísztokban (42,5mm) T:1 2430103
30650
398
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2427183
30651
398
7500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" Ag emlékérem eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP kis patina 2359412
30652
398
Numismatik
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Commodus" Br emlékérem (29mm) T:1 Adamo SH8
2048756
30653
398
Numismatik
Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. "Dessewffy Aurél" Br emlékérem. "AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAE PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITI" (95,90g/60mm) T:2 / Hungary ~1928. "Aurél Dessewffy" Br commemorative medallion. Sign.: Miklós Ligeti (95,90g/60mm) C:XF
2416876
30654
398
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP7 2333114
30655
398
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP19
2298773
30656
398
Numismatik
Littman Frigyes (1907-1944) 1929. "Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére" egyoldalas öntött Br plakett (100mm) T:2 HP 3380.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF