Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

Lazarovszky László 1987. "Somogyvár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1987" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-,2 kis ph.  Adamo KE46
30645.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lazarovszky László 1988. "Somló vára / Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport" Br emlékérem (50mm) T:1-,2  Adamo KE50
30646.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lazarovszky László 1988. "Simontornya vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1988" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-,2 kis ph.  Adamo KE51
30647.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lebó Ferenc (1960-) 1989. "250 éves a mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30648.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, nem hozzávaló dísztokban (42,5mm) T:1
30649.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30650.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" Ag emlékérem eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP kis patina
30651.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Commodus" Br emlékérem (29mm) T:1  Adamo SH8
30652.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. "Dessewffy Aurél" Br emlékérem. "AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAE PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITI" (95,90g/60mm) T:2 / Hungary ~1928. "Aurél Dessewffy" Br commemorative medallion. Sign.: Miklós Ligeti (95,90g/60mm) C:XF
30653.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP7
30654.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP19
30655.

Rufpreis:
4 000 HUF

Littman Frigyes (1907-1944) 1929. "Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére" egyoldalas öntött Br plakett (100mm) T:2  HP 3380.
30656.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF