Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2409461
10501
398
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Szász E. jelzessel: Arcok Tus, papír, 30x21 cm
2430144
10502
398
Szórád jelzéssel: Erdőszéle. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 33,5×24 cm
2430147
10503
398
3200
Szórád jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 33,5×24 cm
2432005
10504
398
TM jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 29,5×21,5 cm 2393773
10505
398
3200
TM jelzéssel: Táj. Olaj, farost. Fa keretben. 50x60 cm
2427639
10506
398
Tóth 74 jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, vászon. Kissé sérült (apró festékhiányokkal). Dekoratív fa keretben. 60x50 cm 2426769
10507
398
Uitz Béla jelzéssel: Gyári munkások. Vegyes technika, papír, jelzett, 40×49 cm 2431615
10508
398
Vaszary jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 42×26 cm
2406439
10509
398
4400
Vaszary jelzéssel: Vízpart. Akvarell, papír. 40×57 cm 2427015
10510
398
6500
Vén jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, farost, 46x40 cm
2426605
10511
398
Wilhelm Koch 1910 Hamburg jelzéssel: Hazafelé. Olaj, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 12,5x16,5 cm
2404908
10512
398
Würtz jelzéssel: Zene. Monotípia, papír. Sérült. Hátoldalán ceruza rajz. 22x27,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF