Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 251

Szász E. jelzessel: Arcok Tus, papír, 30x21 cm
10501.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szórád jelzéssel: Erdőszéle. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 33,5×24 cm
10502.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szórád jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 33,5×24 cm
10503.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

TM jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 29,5×21,5 cm
10504.

Rufpreis:
8 000 HUF

TM jelzéssel: Táj. Olaj, farost. Fa keretben. 50x60 cm
10505.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tóth 74 jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, vászon. Kissé sérült (apró festékhiányokkal). Dekoratív fa keretben. 60x50 cm
10506.

Rufpreis:
6 000 HUF

Uitz Béla jelzéssel: Gyári munkások. Vegyes technika, papír, jelzett, 40×49 cm
10507.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vaszary jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 42×26 cm
10508.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vaszary jelzéssel: Vízpart. Akvarell, papír. 40×57 cm
10509.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Vén jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, farost, 46x40 cm
10510.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Wilhelm Koch 1910 Hamburg jelzéssel: Hazafelé. Olaj, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 12,5x16,5 cm
10511.

Rufpreis:
3 000 HUF

Würtz jelzéssel: Zene. Monotípia, papír. Sérült. Hátoldalán ceruza rajz. 22x27,5 cm
10512.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF