Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, Mészöly Géza (1844-1887) festménye után: Balatoni halásztanya (kétoldalas festmény, hátoldalán két hölgy portréja). Olaj, vászon. Sérült. Fa keretben. 53x72,5 cm.