Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2432524
17726
398
Books: Social sciences
Közgazdasági enciklopedia. 1-4. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kisebb sérülésekkel 2386337
17727
398
Books: Social sciences
Tessedik - Berzeviczy: A parasztok állapotáról Magyarországon. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
2390613
17728
398
Books: Social sciences
Sigmund Freud: Pszichoanalízis. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.
2324093
17729
398
Books: Social sciences
2389693
17730
398
Books: Social sciences
Szabó T. Attila: Nyelv és település. Válogatott tanulmányok, cikkek VII. Bp., 1988, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
2324231
17731
398
Books: Social sciences
Ethnographica et folkloristica carpathica 4. Műveltség és hagyomány. Kossuth Lajos Tudományegyetem néprajzi tanszékének évkönyve XXII. Szerk.: Ujváry Zoltán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Német, angol, magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kifakult de egyébként jó állapotban.
2346465
17732
398
Books: Social sciences
Székely Béla: a Te gyereked. H.n. 1934, Bibliotéka. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés
2316122
17733
398
Books: Social sciences
2316123
17734
398
Books: Social sciences
2324246
17735
398
Books: Social sciences
Kósa László, Szemerkényi Ágnes: Apáról fiúra. Néprajzi kalauz. Bp., 1973, Móra Ferenc. Sáros András rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír néhol szakadt védőborító.
2411524
17736
398
Books: Social sciences
Boglár Lajos, Ecsedy Csaba, Hegyi Imre: Messzi népek magyar kutatói I-II. Bp., 1978, Gondolat.
2288815
17737
398
Books: Social sciences
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF