Flohmarkt Zahl der Lose: 744
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2400733
11845
397
Flea Market
Felakasztható dísz kolomp, fém és fa, kissé kopottas, h: 26 cm 2421875
11846
397
Flea Market
1918 Járadékkölcsön, államadóssági kötvény, elismervény egyezer koronáról. Díszes szecessziós-népies szegély ornamentikával. Üvegezett fa keretben. 35x23 cm 2421281
11847
397
Flea Market
Zebra falikép Vasarely op-art stílusában. Fémlemez, nyomat. Jelzés nélkül. Kopásnyomokkal, sarkaiban kissé deformálódott. 36×48 cm 2420703
11848
397
Flea Market
Fa és fém elemből álló kávédaráló, m: 19 cm 2421956
11849
397
Flea Market
Nagyméretű fém doboz városi látképpel, kopásnymokkal, 41×29×15 cm
2422183
11850
397
Flea Market
Vegyes pipa és szipka tétel 2422126
11851
397
Flea Market
Régi babaszekrény, kopásokkal, 36×18 cm 2421987
11852
397
Flea Market
Címeres faragott tartóban hiányos súlykészlet + 6 db külön súly
2422171
11853
397
Flea Market
Der Binocle távcső, eredeti tokjában, viseltes állapotban, 11×9 cm 2413813
11854
397
Flea Market
Bontatlan üveg pohár alátét fém tartóval. d: 9,5 cm
2413838
11855
397
Flea Market
Fa.réz gyertyatartó 19x24 cm
2413821
11856
397
Flea Market
Intarziás, lakkozott fa váza. 32,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF