Flohmarkt

Zahl der Lose: 744

Felakasztható dísz kolomp, fém és fa, kissé kopottas, h: 26 cm
11845.

Rufpreis:
1 800 HUF

1918 Járadékkölcsön, államadóssági kötvény, elismervény egyezer koronáról. Díszes szecessziós-népies szegély ornamentikával. Üvegezett fa keretben. 35x23 cm
11846.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zebra falikép Vasarely op-art stílusában. Fémlemez, nyomat. Jelzés nélkül. Kopásnyomokkal, sarkaiban kissé deformálódott. 36×48 cm
11847.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fa és fém elemből álló kávédaráló, m: 19 cm
11848.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Nagyméretű fém doboz városi látképpel, kopásnymokkal, 41×29×15 cm
11849.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes pipa és szipka tétel
11850.

Vegyes pipa és szipka tétel

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Régi babaszekrény, kopásokkal, 36×18 cm
11851.

Rufpreis:
1 600 HUF

Címeres faragott tartóban hiányos súlykészlet + 6 db külön súly
11852.

Rufpreis:
4 000 HUF

Der Binocle távcső, eredeti tokjában, viseltes állapotban, 11×9 cm
11853.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bontatlan üveg pohár alátét fém tartóval. d: 9,5 cm
11854.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fa.réz gyertyatartó 19x24 cm
11855.

Fa.réz gyertyatartó 19x24 cm

Rufpreis:
1 600 HUF

Intarziás, lakkozott fa váza. 32,5 cm
11856.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF