Flohmarkt Zahl der Lose: 744
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2401528
11784
397
Flea Market
5 db különféle kapcsoló, konnektor, lámpatest, valamint egy porcelán foglalat. Különféle méretben, változó állapotban.
2389071
11785
397
Flea Market
cca 1930-1940 Régi sámfapár férfi cipőhöz, állítható, Stop jelzéssel, h: 30 cm 2389233
11786
397
Flea Market
4 db nagyméretű kagyló, szép állapotban, kb. 13,5x12 cm
2363767
11787
397
28000
Flea Market
2269920
11788
397
Flea Market
Retró ezüst színű ornamentikus díszítésű kék gömb karácsonyfadísz, d: 6 cm
2025714
11789
397
900
Flea Market
Tükör barna fa keretben, eredeti csomagolásában, tükör: 9,5×9,5 cm, keret: 25,5×25,5 cm
2056176
11790
397
900
Flea Market
Fémes csillogású púderszínű üveg gyertyatartó, sérült, m: 9,5 cm
2330956
11791
397
Flea Market
Nagyméretű ovális alpakka pecsenyés tál, fedővel, jelzett, kopásokkal, (Hotel Royal), fedő: 44x24x8,5, tál: 52x33 cm
2384408
11792
397
Flea Market
MMEE pirogravírozott képes fa mappa, sérüléssel, 34×26,5 cm 2379061
11793
397
Flea Market
Díszes örmény fém tálca, kopásnyomokkal, d: 19 cm
2402301
11794
397
Flea Market
Retro üveges fém kávéfőző zsinór nélkül. 34 cm 2402001
11795
397
Flea Market
Erdély címere. Fafaragás, hátoldalán Éger (?) jelzéssel, 33x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF