Flohmarkt

Zahl der Lose: 744

5 db különféle kapcsoló, konnektor, lámpatest, valamint egy porcelán foglalat. Különféle méretben, változó állapotban.
11784.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1940 Régi sámfapár férfi cipőhöz, állítható, Stop jelzéssel, h: 30 cm
11785.

Rufpreis:
1 400 HUF

4 db nagyméretű kagyló, szép állapotban, kb. 13,5x12 cm
11786.

Rufpreis:
1 200 HUF

11787.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Retró ezüst színű ornamentikus díszítésű kék gömb karácsonyfadísz, d: 6 cm
11788.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tükör barna fa keretben, eredeti csomagolásában, tükör: 9,5×9,5 cm, keret: 25,5×25,5 cm
11789.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Fémes csillogású púderszínű üveg gyertyatartó, sérült, m: 9,5 cm
11790.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Nagyméretű ovális alpakka pecsenyés tál, fedővel, jelzett, kopásokkal, (Hotel Royal), fedő: 44x24x8,5, tál: 52x33 cm
11791.

Rufpreis:
10 000 HUF

MMEE pirogravírozott képes fa mappa, sérüléssel, 34×26,5 cm
11792.

Rufpreis:
1 800 HUF

Díszes örmény fém tálca, kopásnyomokkal, d: 19 cm
11793.

Rufpreis:
800 HUF

Retro üveges fém kávéfőző zsinór nélkül. 34 cm
11794.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdély címere. Fafaragás, hátoldalán Éger (?) jelzéssel, 33x20 cm
11795.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF