Flohmarkt Zahl der Lose: 744
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2418898
12146
397
Flea Market
Berndorf alpakka húsvilla, szecessziós mintával díszített, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 27 cm
2418443
12147
397
Flea Market
Alpakka tálca, horpadásokkal, kisebb sérülésekkel, 25,5x19,5 cm
2418441
12148
397
Flea Market
Alpakka tálca, jelzett, 26,5x18,5 cm
2419383
12149
397
Flea Market
Erotikus, szecessziós stílusú, női akttal plasztikusan díszített hamutartó, műgyanta, kopásnyomokkal, d: 9 cm, m: 6,5 cm 2421151
12150
397
4600
Flea Market
Réz szecessziós morzsalapát kefével, hátoldalán D.R.G.M.A. Ges. Gesch. beütéssel, kopásnyomokkal, h: 31 cm + kefe fa nyéllel, kopott, h: 27,5 cm 2418577
12151
397
3800
Flea Market
Suszter kalapács fém fejjel, fa nyéllel, kopásnyomokkal, h: 33 cm + 4 db egyéb kisebb méretű bőrös-cipész szerszám (olló, lyukasztó stb.)
2418549
12152
397
Flea Market
Extol fa maró készlet, 5 db fém marófejjel, újszerű állapotban, fa dobozban, marófejek: h: 9 cm
2418565
12153
397
Flea Market
Üveges és kisméretű kalapács fém fejjel, fa nyéllel, kopásnyomokkal, h: 24 és 27,5 cm 2418011
12154
397
Flea Market
Bronz váza, kacsás motívummal, jó állapotban, m:10 cm
2419794
12155
397
Flea Market
Derma Wand bőrkezelő készülék leírással, tokjában
2420990
12156
397
Flea Market
Fa kulacs szőr és bőr borítással, a bőr néhány helyen sérült, m: 19,5 cm
2421022
12157
397
Flea Market
Stiebel Eltron 2 m zollstock + cserélhető fejes csavarhúzó 5 db fejjel + fém snitzer + 6 db ácsceruza Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF