Flohmarkt

Zahl der Lose: 744

Berndorf alpakka húsvilla, szecessziós mintával díszített, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 27 cm
12146.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Alpakka tálca, horpadásokkal, kisebb sérülésekkel, 25,5x19,5 cm
12147.

Rufpreis:
1 800 HUF

Alpakka tálca, jelzett, 26,5x18,5 cm
12148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erotikus, szecessziós stílusú, női akttal plasztikusan díszített hamutartó, műgyanta, kopásnyomokkal, d: 9 cm, m: 6,5 cm
12149.

Rufpreis:
3 000 HUF

Réz szecessziós morzsalapát kefével, hátoldalán D.R.G.M.A. Ges. Gesch. beütéssel, kopásnyomokkal, h: 31 cm + kefe fa nyéllel, kopott, h: 27,5 cm
12150.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Suszter kalapács fém fejjel, fa nyéllel, kopásnyomokkal, h: 33 cm + 4 db egyéb kisebb méretű bőrös-cipész szerszám (olló, lyukasztó stb.)
12151.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Extol fa maró készlet, 5 db fém marófejjel, újszerű állapotban, fa dobozban, marófejek: h: 9 cm
12152.

Rufpreis:
4 000 HUF

Üveges és kisméretű kalapács fém fejjel, fa nyéllel, kopásnyomokkal, h: 24 és 27,5 cm
12153.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bronz váza, kacsás motívummal, jó állapotban, m:10 cm
12154.

Rufpreis:
6 000 HUF

Derma Wand bőrkezelő készülék leírással, tokjában
12155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fa kulacs szőr és bőr borítással, a bőr néhány helyen sérült, m: 19,5 cm
12156.

Rufpreis:
1 200 HUF

Stiebel Eltron 2 m zollstock + cserélhető fejes csavarhúzó 5 db fejjel + fém snitzer + 6 db ácsceruza
12157.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF