Militaria Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2410599
13227
396
Military
cca 1940 Vitézi rendet és több kitüntetést viselő tiszt lován, fotó, felirattal, foltos, 13,5×8,5 cm 2410609
13228
396
Military
cca 1916 Zsákmányolt orosz ágyúk kiállítása Budapesten, fotó, hátoldalon fényképész pecsétjével, egyik sarkán törésnyom, 9×14 cm 2411374
13229
396
Military
cca 1940 Tábor posta 193 fém dátumbélyegző, fa nyéllel, kopásnyomokkal, m: 13 cm 2410765
13230
396
Military
1916 Weihnachten im Felde megiratlan jegyzetfüzet, notesz. újszerű állapotban / in brand new condition 2407671
13231
396
Military
~1943 Közvitéz katonai igazolványa réz címeres akasztóval, foltos 2405030
13232
396
Military
1946 "Hiányzik valaki ebből az utcából" - műanyag dobozka a hadifogság emlékére, kopásokkal, 9,5x7 cm 2411397
13233
396
Military
1916 I. Világháború, 1872-ben született magyar katona dögcédulája (azonosító cédula), K.u.k. Gebirgsartillerieregiiment (hegyi tüzérezred) No. 18, fém tok kopásnyomokkal, dögcédula kissé foltos és kisebb szakadásokkal 2405515
13234
396
Military
Egy pár vezérőrnagyi váll-lap, 14 cm 2410856
13235
396
Military
I. világháborús katona fényképe saját feliratával, üvegezett keretben 9x14 cm 2408267
13236
396
Military
1980-as évek 19 db fotó NEGATÍV vegyvédelmi kiképzésről, Ócsa 2405016
13237
396
Military
cca 1941-1945 3 részes nemzeti színű szalag, Nagyváradi M. Kir. Gábor Áron Honvéd Tüzérségi Hadapródiskola Bajtársi Kör felirattal, h: 70 cm 2408117
13238
396
Military
~1965 35 db fotó NEGATÍV vezetési gyakorlatokról, Ócsa Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF