Militaria

Zahl der Lose: 90

cca 1940 Vitézi rendet és több kitüntetést viselő tiszt lován, fotó, felirattal, foltos, 13,5×8,5 cm
13227.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1916 Zsákmányolt orosz ágyúk kiállítása Budapesten, fotó, hátoldalon fényképész pecsétjével, egyik sarkán törésnyom, 9×14 cm
13228.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940 Tábor posta 193 fém dátumbélyegző, fa nyéllel, kopásnyomokkal, m: 13 cm
13229.

Rufpreis:
3 000 HUF

1916 Weihnachten im Felde megiratlan jegyzetfüzet, notesz. újszerű állapotban / in brand new condition
13230.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1943 Közvitéz katonai igazolványa réz címeres akasztóval, foltos
13231.

Rufpreis:
1 000 HUF
25

1946 "Hiányzik valaki ebből az utcából" - műanyag dobozka a hadifogság emlékére, kopásokkal, 9,5x7 cm
13232.

Rufpreis:
5 000 HUF

1916 I. Világháború, 1872-ben született magyar katona dögcédulája (azonosító cédula), K.u.k. Gebirgsartillerieregiiment (hegyi tüzérezred) No. 18,  fém tok kopásnyomokkal, dögcédula kissé foltos és kisebb szakadásokkal
13233.

Rufpreis:
4 000 HUF
29

Egy pár vezérőrnagyi váll-lap, 14 cm
13234.

Rufpreis:
2 000 HUF

I. világháborús katona fényképe saját feliratával, üvegezett keretben 9x14 cm
13235.

Rufpreis:
1 200 HUF

1980-as évek 19 db fotó NEGATÍV vegyvédelmi kiképzésről, Ócsa
13236.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1941-1945 3 részes nemzeti színű szalag, Nagyváradi M. Kir. Gábor Áron Honvéd Tüzérségi Hadapródiskola Bajtársi Kör felirattal, h: 70 cm
13237.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

~1965 35 db fotó NEGATÍV vezetési gyakorlatokról, Ócsa
13238.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF