10376.
Beendet 396. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Berki Viktória?): Téli Budapest a Dunával és az Országházzal. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×19 cm