10387.
Beendet 396. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Jelzés nélkül: Vízparti vibrálás. Olaj, vászon. Dekoratív, historizáló stílusú keretben. 50x70 cm