10605.
Beendet 396. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül, Mészöly Géza (1844-1887) festménye után: Balatoni halásztanya (kétoldalas festmény, hátoldalán két hölgy portréja). Olaj, vászon. Sérült. Fa keretben. 53x72,5 cm.