Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 361

Konecsni György (1908-1970): Szigliget felé. Rézkarc, karton, jelzett, sérült, foltos, 29×38,5 cm
10169.

Rufpreis:
1 600 HUF

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/40) 27,5×27,5 cm
10170.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Kopacz Mária (1941-): Színpadon. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (10/6). 24×24 cm
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF

Korányi Gábor (1952-): Krúdy-panoptikum II. Színes rézkarc, akvatinta,  papír, jelzett, számozott: 11/25. 19,5×16,5 cm
10172.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kórusz József (1927-2010): Ananász. Rézkarc, papír, jelzett. Sérült (lyukas). Fa keretben. 30x39 cm.
10173.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kótai Tamás (1959-): Pajzstakaró, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (17/45). 59×40 cm
10174.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kovács Péter Balázs (1955-): Portré, 1984. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/25). 25×14,5 cm. A rézkarc egy másik példánya, próbanyomata a Herman Ottó Múzeum, Miskolc gyűjteményében található.
10175.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kövesdy Géza (1887-1950): Folyópart kirándulókkal. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, antik üvegezett keretben, 26×33,5 cm
10176.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kozák Attila (1949-): Mitől ilyen ez a gyerek, 1985. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (22/25). 30,5x22 cm
10177.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Erőnek erejével. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm
10178.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Királyi asztal. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm
10179.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Férfi és nő. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10180.

Rufpreis:
8 000 HUF
19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF