Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 361
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2406366
10169
396
Konecsni György (1908-1970): Szigliget felé. Rézkarc, karton, jelzett, sérült, foltos, 29×38,5 cm 2409670
10170
396
120000
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/40) 27,5×27,5 cm
2378638
10171
396
Kopacz Mária (1941-): Színpadon. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (10/6). 24×24 cm
2408726
10172
396
Korányi Gábor (1952-): Krúdy-panoptikum II. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, számozott: 11/25. 19,5×16,5 cm
2405914
10173
396
Kórusz József (1927-2010): Ananász. Rézkarc, papír, jelzett. Sérült (lyukas). Fa keretben. 30x39 cm.
2406587
10174
396
28000
Kótai Tamás (1959-): Pajzstakaró, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (17/45). 59×40 cm
2408728
10175
396
Kovács Péter Balázs (1955-): Portré, 1984. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/25). 25×14,5 cm. A rézkarc egy másik példánya, próbanyomata a Herman Ottó Múzeum, Miskolc gyűjteményében található. 2410680
10176
396
14000
Kövesdy Géza (1887-1950): Folyópart kirándulókkal. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, antik üvegezett keretben, 26×33,5 cm 2408729
10177
396
Kozák Attila (1949-): Mitől ilyen ez a gyerek, 1985. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (22/25). 30,5x22 cm
2404274
10178
396
Kozma Lajos (1884-1948): Erőnek erejével. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm 2404280
10179
396
Kozma Lajos (1884-1948): Királyi asztal. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm 2404327
10180
396
Kozma Lajos (1884-1948): Férfi és nő. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF