Gläser Zahl der Lose: 120
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2288948
11490
394
Glass-objects
Öblös kristály váza, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm, d: 15,5 cm
2345399
11491
394
Glass-objects
Mini üveg hattyú, hibátlan, m: 7 cm
2389406
11492
394
Glass-objects
Átlátszó üveg váza, Moser jelzéssel, kis kopásnyomokkal, m: 25,5 cm 2345071
11493
394
Glass-objects
Öntött üveg hamutartó, kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 2,5 cm
2345450
11494
394
Glass-objects
Ovális formájú, régebbi öntött boros pohár, szőlőfürttel és levelekkel díszített, kopásnyomokkal, karcolásokkal, m: 9 cm.
2173636
11495
394
Glass-objects
Anetta talpas üveg díszpohár hosszú nyéllel, címkével jelzett, kopásnyomokkal, m: 39 cm
2054006
11496
394
Glass-objects
Fújt kék váza, anyagában színezett, jelzés nélkül, peremén nagyon apró csorbával, m: 17,5 cm
2070697
11497
394
Glass-objects
Zöld üveg kínáló fém füllel. Hibátlan 23 cm
2394365
11498
394
Glass-objects
Ajkai üveg kiöntő, dugóval + 6 db pohár, apró kopásnyomokkal 2394360
11499
394
Glass-objects
2 db ólomkristály asztali kínáló, metszett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 és 15,5 cm 2394353
11500
394
Glass-objects
2 db anyagában színezett üveg bonbonier, alján apró csorbákkal, 14×14 és 18×12 cm
2394137
11501
394
Glass-objects
Anyagában színezett üveg tál, kis kopásnyomokkal, 40×16×12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF