Gläser Zahl der Lose: 120
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2389365
11442
394
Glass-objects
1971 Orrefors Anyák napi üvegtál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 20 cm
2389361
11443
394
Glass-objects
1974 Orrefors Anyák napi üvegtál, , kis kopásnyomokkal, d: 20 cm
2391773
11444
394
Glass-objects
6 db kristály pezsgős / koktélos pohár. Hibátlanok m: 14 cm 2391762
11445
394
Glass-objects
Anyagában színezett zöld üvegváza, jó állapotban, m: 20 cm
2391909
11446
394
Glass-objects
Antik likőrös üveg. XIX. sz. Kézzel festett, aranyozott hutaüveg, üveg dugóval, kis kopásokkal. 25 cm 2392230
11447
394
Glass-objects
Muranói üveg szalvétatartó, anyagában színezett, matricával jelzett, hibátlan, h: 23 cm, m: 10 cm 2392234
11448
394
Glass-objects
Muranói üveg szalvétatartó, anyagában színezett, matricával jelzett, hibátlan, h: 23 cm, m: 12 cm 2392279
11449
394
Glass-objects
Kristály váza. Egy-két apró karccal. 23,5 cm
2391349
11450
394
Glass-objects
Festett üveg váza virág mintával, hibátlan m:17 cm
2392538
11451
394
Glass-objects
5 db talpas pohár virág dekorral. Formába öntött, matricás. 17 cm
2392537
11452
394
Glass-objects
Kristály váza, csiszolt, jelzés nélkül, minimális kopással. m: 15,5 cm
2392533
11453
394
Glass-objects
Kék illatszeres üveg, anyagában színezett, plasztikus kézzel festett díszítéssel, fém fedővel. Jelzés nélkül, kopásokkal. m: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF