Flohmarkt Zahl der Lose: 595
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2391517
12226
394
Flea Market
Tigrisszem ékszerek aranyozott fém kerettel és lánccal: egy pár fülbevaló, egy medál és egy karkötő, a medálon kis kopások, a fülbevaló: 1 cm, a medál: 1,5 cm, a lánc h: 41 cm, a karkötő h: 19,5 cm
2391453
12227
394
Flea Market
2 db régi fém kitűző, egy gyöngyös és egy leveles, kopásokkal, egy gyöngy hiányzik, 5 cm és 6,5 cm
2391484
12228
394
Flea Market
Filigrán, fém medálos ezüst nyaklánc, a lánc jelzett, kettétörött, 2,5 cm és h: 43 cm, bruttó: 6,44 gr 2387089
12229
394
Flea Market
cca 1982 HP 10C tudományos számológép memóriával, működő, jó állapotban 13x8 cm 2391462
12230
394
Flea Market
Madaras kitűző és madaras medál láncon, fém, a medál festett és gyöngyökkel díszített, jó állapotban, a láncon "A" jelzésű függővel, a kitűző: 4,5 cm, a medál: 5,5 cm, a lánc h: 70 cm
2391997
12231
394
Flea Market
Kis fém fényképtartó, kitámasztható, jó állapotban, 6x4 cm
2390601
12232
394
Flea Market
Parker töltőtoll bőr tokkal. Jelzett. 2390581
12233
394
Flea Market
1938 Eucharisztikus Világkongresszus, Szent István év illusztrált bakelit rózsafüzér tartó, a füzérrel. kopott. d: 5 cm 2386353
12234
394
Flea Market
3 db bizsu nyaklánc és karkötő, jó állapotban 2389291
12235
394
Flea Market
Bronz nyuszi figura, m: 4 cm 2389030
12236
394
Flea Market
Zománccal díszített réz ékszeres dobozka, kopásnyomokkal, d: 5,5 cm
2389303
12237
394
3800
Flea Market
Bronz nyuszipár figura, m: 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF