Flohmarkt

Zahl der Lose: 595

Tigrisszem ékszerek aranyozott fém kerettel és lánccal: egy pár fülbevaló, egy medál és egy karkötő, a medálon kis kopások, a fülbevaló: 1 cm, a medál: 1,5 cm, a lánc h: 41 cm, a karkötő h: 19,5 cm
12226.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db régi fém kitűző, egy gyöngyös és egy leveles, kopásokkal, egy gyöngy hiányzik, 5 cm és 6,5 cm
12227.

Rufpreis:
1 600 HUF

Filigrán, fém medálos ezüst nyaklánc, a lánc jelzett, kettétörött, 2,5 cm és h: 43 cm, bruttó: 6,44 gr
12228.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1982 HP 10C tudományos számológép memóriával, működő, jó állapotban 13x8 cm
12229.

Rufpreis:
5 000 HUF

Madaras kitűző és madaras medál láncon, fém, a medál festett és gyöngyökkel díszített, jó állapotban, a láncon "A" jelzésű függővel, a kitűző: 4,5 cm, a medál: 5,5 cm, a lánc h: 70 cm
12230.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kis fém fényképtartó, kitámasztható, jó állapotban, 6x4 cm
12231.

Rufpreis:
2 000 HUF

Parker töltőtoll bőr tokkal. Jelzett.
12232.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938 Eucharisztikus Világkongresszus, Szent István év illusztrált bakelit rózsafüzér tartó, a füzérrel. kopott. d: 5 cm
12233.

Rufpreis:
2 400 HUF
37

3 db bizsu nyaklánc és karkötő, jó állapotban
12234.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bronz nyuszi figura, m: 4 cm
12235.

Bronz nyuszi figura, m: 4 cm

Rufpreis:
2 800 HUF

Zománccal díszített réz ékszeres dobozka, kopásnyomokkal, d: 5,5 cm
12236.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bronz nyuszipár figura, m: 5 cm
12237.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF