Flohmarkt

Zahl der Lose: 595

MOM (Magyar Optikai Művek) távcső, kopott, eredeti kopott bőr-tokban, 16x11 cm, tok: 9x21x19 cm
11813.

Rufpreis:
4 000 HUF

40 doboz ásvány, közte rózsakvarc, ametiszt, leopárd jáspis, szilikátok, szulfidok, halogenidek, karbonátok stb.
11814.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Régi szerszám tétel: 3 db fűrész, 3 db menetmetsző, fogó, csavarkulcs, stb., kopott, részben rozsdás, részben nem működik
11815.

Rufpreis:
2 400 HUF

Réz oroszlános kopogtató 16 cm
11816.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi fém kandallólapát, kissé sérült, h: 74,5 cm
11817.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db zománcfestett réz dísz tál d: 16-20 cm
11818.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db fa sétabot, egyik bambusz, bambusz sérült, másik kopott, h: 80 és 90 cm
11819.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retro XV. ker. Törökszegfű tér fém zománc utcatábla, kissé sérült, 40x70 cm
11820.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retro XV. ker. Régi Fóti út fém zománc utcatábla, sérült, foltos, 40x70 cm
11821.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retro sárga sziréna, fém, műanyag búrával, lengyel gyártmány, fém plakett szerint 1979. év, nem kipróbált, kopott, m: 22,5, d: 16 cm,
11822.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Retro design kotyogós kávéfőző / Coffe maker 25 cm
11823.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retro design kotyogós kávéfőző kiöntővel  / Coffe maker m: 26 cm
11824.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF