Flohmarkt Zahl der Lose: 595
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2387331
11813
394
Flea Market
MOM (Magyar Optikai Művek) távcső, kopott, eredeti kopott bőr-tokban, 16x11 cm, tok: 9x21x19 cm 2362348
11814
394
110000
Flea Market
40 doboz ásvány, közte rózsakvarc, ametiszt, leopárd jáspis, szilikátok, szulfidok, halogenidek, karbonátok stb.
2391212
11815
394
Flea Market
Régi szerszám tétel: 3 db fűrész, 3 db menetmetsző, fogó, csavarkulcs, stb., kopott, részben rozsdás, részben nem működik 2392699
11816
394
Flea Market
Réz oroszlános kopogtató 16 cm 2393594
11817
394
Flea Market
Régi fém kandallólapát, kissé sérült, h: 74,5 cm 2393125
11818
394
Flea Market
3 db zománcfestett réz dísz tál d: 16-20 cm 2393765
11819
394
Flea Market
2 db fa sétabot, egyik bambusz, bambusz sérült, másik kopott, h: 80 és 90 cm 2393740
11820
394
Flea Market
Retro XV. ker. Törökszegfű tér fém zománc utcatábla, kissé sérült, 40x70 cm 2393739
11821
394
Flea Market
Retro XV. ker. Régi Fóti út fém zománc utcatábla, sérült, foltos, 40x70 cm 2393738
11822
394
Flea Market
Retro sárga sziréna, fém, műanyag búrával, lengyel gyártmány, fém plakett szerint 1979. év, nem kipróbált, kopott, m: 22,5, d: 16 cm, 2393399
11823
394
Flea Market
Retro design kotyogós kávéfőző / Coffe maker 25 cm 2393402
11824
394
Flea Market
Retro design kotyogós kávéfőző kiöntővel / Coffe maker m: 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF