Azonosítatlan jelzéssel: Tahi Vöröskő étterem. rézkarc, papír, Jelzett... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Azonositatlan-jelzessel-Tahi-Vorosko-etterem-rezkarc-papir-Jelzett-18x34-cm-Kopasokkal~II2384949
2384949
10414
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Azonosítatlan jelzéssel: Tahi Vöröskő étterem. rézkarc, papír, Jelzett 18x34 cm Kopásokkal
: ekb