Császár István - Soós Viktor Attila: Magyar Tarzíciusz. Brenner János élete és vértanúsága 1931-1957- Kőszeg, 2003, Projekt Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Bangha Béla S. J.: Magyar Jezsuiták Pombal börtöneiben. Egy fejezet a Magyar Jézus-társaság múltjából. Magyar Kultúra Könyvtár 10. szám. Bp, 1937, a Pázmány Péter Irodalmi Társaság kiadása. Papírkötésben, kissé szakadt borítóval és sérült gerinccel.
"Mert ezt Isten hagyta..." Tanulmányok a népi vallásosság köréből. Szerk.: Tüskés Gábor. Bp., 1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Illyés András: Keresztyeni eletnek peldaja avagy tüköre, az az: a' szentek elete... Nagy-Szombatban, 1743. Akadémiai Bötűkkel. Erősen hiányos, sérült példány. Első 20 oldal és utolsó 12 oldal hiányzik, korabeli sérült fatáblás kötésben
A Jordánszky-kódex. Magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. [1516-1519.] Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. Benne: Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához. Bp.,1984, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Fogarasi Klára (szerk.) : Isten házai és szolgái. Katolikus misszionáriusok és missziók világa a 19. században, korabeli fényképeken. 183p. Bp., é.n., Agroinform. Kiadói papírkötés.