https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 189

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15766.

Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1968, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1
15767.

Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1968, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bagyinszki Zoltán, Tóth Pál: Magyar várak. Debrecen, én., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Bagyinszki Zoltán fotóival, Kőnig Frigyes munkáival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
15768.

Bagyinszki Zoltán, Tóth Pál: Magyar várak. Debrecen, én., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Bagyinszki Zoltán fotóival, Kőnig Frigyes munkáival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 a sajtó tükrében.1956. október 22-november 5. Szerk: Izsák Lajos-Szabó József. Bp., 1989, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15769.

1956 a sajtó tükrében.1956. október 22-november 5. Szerk: Izsák Lajos-Szabó József. Bp., 1989, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Folia Archaeologica. III-IV. Archeologia Hungarca. Bp., 1941., Magyar Történeti Múzeum. Javított gerincű papírkötésben, foltos.
1
15770.

Folia Archaeologica. III-IV. Archeologia Hungarca. Bp., 1941., Magyar Történeti Múzeum. Javított gerincű papírkötésben, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Endre, Szelényi Károly: A Magyar szent korona. Királyok és koronázások. hn., 2000, Kossuth. Második kiadás. Színes képekkel és rajzokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
1
15771.

Tóth Endre, Szelényi Károly: A Magyar szent korona. Királyok és koronázások. hn., 2000, Kossuth. Második kiadás. Színes képekkel és rajzokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp.,(1902), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+297+3 p.+4 (hasonmás)+1 t.  Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó 3 hasonmással, az elülső borító belsején a papír szakadt.
1
16501.

Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp.,(1902), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+297+3 p.+4 (hasonmás)+1 t. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó 3 hasonmással, az elülső borító belsején a papír szakadt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kevin O' Donell: Eszmék története. Bp. 2006., Magyar Könyvklub. Színes képekkel illusztrálva. Intézményi bélyegzéssel. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16504.

Kevin O' Donell: Eszmék története. Bp. 2006., Magyar Könyvklub. Színes képekkel illusztrálva. Intézményi bélyegzéssel. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé szakadt védőborítóval, könyvtest elvált a borítótól.
1
16505.

Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé szakadt védőborítóval, könyvtest elvált a borítótól.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija. Kiadói papírkötés.  Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
1
16506.

Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija. Kiadói papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A batthyányi-kormány igazságügyi minisztere. Zalai gyűjtemény 43. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1998, Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16508.

A batthyányi-kormány igazságügyi minisztere. Zalai gyűjtemény 43. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1998, Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A népköltészet terített asztalnál. Benedek Elek emlékülés 2009. December 4-5. Szerk.: Benedek Katalin. Bp., 2011, MTA Néprajzi Kutatóintézete. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
1
16509.

A népköltészet terített asztalnál. Benedek Elek emlékülés 2009. December 4-5. Szerk.: Benedek Katalin. Bp., 2011, MTA Néprajzi Kutatóintézete. Kiadói papírkötés, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse