Königreich Ungarn

Zahl der Lose: 1808

Pásztó, Korona szálloda és kerthelyiség  (EK)
20730.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Pécel, Vasútállomás, vasutasok. Szilágyi fényképész kiadása (EM)
20731.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Pécs - képeslapfüzet 10 képeslappal
20732.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 000 HUF

1903 Pécs, Nemzeti Színház. litho s: H. Deininger (EM)
20733.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1898 (Vorläufer!) Pécs, Fünfkrichen; Nemzeti kaszinó, színház, megyei árvaház, sétatér, vasúti indóház, vasútállomás, Izraelita imaház, zsinagóga, Otthon Kávéház, Tettye a rommal, katolikus kör, Király utca, Engel Lajos utóda Blancz József papírkereskedése. Art Nouveau, floral, litho + "BROOD - BUDAPEST 31. SZ." mozgóposta (EM)
20734.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

1899 Pécs, kihajtható panorámalap. Fischer Ferenc kiadása. Rechnitzer Ottokár fénynyomdája 176. sz. (b)
20735.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1905 Pécs, Széchenyi tér, Takarékpénztár, piac. Blancz József kiadása (EK)
20736.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1904 Pécs, Hadapród iskola. Fürst Lipót kiadása (kopott sarkak / worn corners)
20737.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1903 Pécs, Indóház utca
20738.
Materialzeichen T2/3

1903 Pécs, Indóház utca

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1898 (Vorläufer) Pécs, Fünfkirchen; Günsberger Lajos kiadása + "BROOD-BUDAPEST 31. SZ." mozgóposta (EK)
20739.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

1898 (Vorläufer) Pécs, Takarékpénztár este, építkezés. Blancz József kiadása + "BROOD - BUDAPEST 31. SZ." mozgóposta (EK)
20740.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 800 HUF

1910 Pécs, Indóház, vasútállomás. 716. (ázott sarok / wet corner)
20741.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF