Königreich Ungarn Zahl der Lose: 1808
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2389888
20730
394
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Pásztó, Korona szálloda és kerthelyiség (EK)
2393080
20731
394
4600
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
Pécel, Vasútállomás, vasutasok. Szilágyi fényképész kiadása (EM)
2394618
20732
394
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
Pécs - képeslapfüzet 10 képeslappal 2393097
20733
394
4600
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
1903 Pécs, Nemzeti Színház. litho s: H. Deininger (EM) 2386783
20734
394
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1898 (Vorläufer!) Pécs, Fünfkrichen; Nemzeti kaszinó, színház, megyei árvaház, sétatér, vasúti indóház, vasútállomás, Izraelita imaház, zsinagóga, Otthon Kávéház, Tettye a rommal, katolikus kör, Király utca, Engel Lajos utóda Blancz József papírkereskedése. Art Nouveau, floral, litho + "BROOD - BUDAPEST 31. SZ." mozgóposta (EM)
2390064
20735
394
3200
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
1899 Pécs, kihajtható panorámalap. Fischer Ferenc kiadása. Rechnitzer Ottokár fénynyomdája 176. sz. (b) 2393100
20736
394
4600
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1905 Pécs, Széchenyi tér, Takarékpénztár, piac. Blancz József kiadása (EK) 2393095
20737
394
4600
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1904 Pécs, Hadapród iskola. Fürst Lipót kiadása (kopott sarkak / worn corners)
2393103
20738
394
4600
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
2386778
20739
394
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1898 (Vorläufer) Pécs, Fünfkirchen; Günsberger Lajos kiadása + "BROOD-BUDAPEST 31. SZ." mozgóposta (EK)
2386779
20740
394
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1898 (Vorläufer) Pécs, Takarékpénztár este, építkezés. Blancz József kiadása + "BROOD - BUDAPEST 31. SZ." mozgóposta (EK)
2384799
20741
394
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1910 Pécs, Indóház, vasútállomás. 716. (ázott sarok / wet corner) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF