Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2154941
30762
393
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Br díjérem (39x43mm) és "Furtkovits lövész díj I" ezüstözött Br lemezplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x15mm) fehér márványtalapzathoz erősítve eredeti, sérült dobozában (101x65x19mm) T:2,2-
2380384
30763
393
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferenczvárosi Torna Club" bronzozott fém emlékérem (30mm) + ~1920. "Ferenczvárosi Torna Club" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2,2- kopott ezüstözés, bronzozás
2379646
30764
393
3200
Numismatik
Fábri Ignác ~1910-1920. "Magyar Athletikai Club" a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló ezüstözött Br plakett (49x81mm) + ~1940. "KAC (Kolozsvári AC)" kétoldalas Br labdarúgó sportérem + 1933. "Lak Józsefnek 1933" kétoldalas Br díjérem T:2,2- patina HP 2150.var
2383141
30765
393
4800
Numismatik
1920. "Magyar Evezős Egyletek Orsz. Szövetsége" egyoldalas Br sport emlékplakett, hátlapon gravírozva "NEMZETI H.E. DÍJA NON COSC NÉGYES 1920. VI/27." (27x53mm) T:2 2380385
30766
393
Numismatik
1922. "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj / Bátorság Buzgalom Barátság" ezüstözött Br díjérem (30mm) + "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj" ezüstözött Br díjérem (42mm) T:2 kopott ezüstözés
2131536
30767
393
3800
Numismatik
2381503
30768
393
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1923. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" Br emlékplakett (60x50mm) T:2 HP 2210. 2380729
30769
393
4200
Numismatik
1925. "Szeged 1925. aug. 8." kétoldalas, jelzetlen Ag öttusa(?) díjérem "LE" gyártói jelzéssel (22,43g/38mm) T:2,2- patina
2380475
30770
393
Numismatik
1927. "I - Deta - 1927" egyoldalas, aranyozott Br díjérem, "Schmidt" gyártói jelzéssel (69mm) T:2- ph. 2184436
30771
393
Numismatik
2280908
30772
393
Numismatik
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:2 patina
2131765
30773
393
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF