Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2165600
30894
393
600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1988. "75 éves a Magyar Síszövetség 1913-88" egyoldalas, öntött sport emlékérem, hátlapon gravírozva "Réthi Sándorné" (66mm) T:1- hátlapon patina
2154544
30895
393
Numismatik
1996. "41. Nemzetközi Pénzügyi Torna / Budapest 1996" Br emlékérem. Szign.: GN (85mm) T:2
2383842
30896
393
Numismatik
1999. "NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása" peremén jelzett és sorszámozott "0442", Ag emlékérem (31,20g/0.999/42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP) ph. 2383479
30897
393
Numismatik
2006. "Zavadszky Gábor 1974-2006" Br emlékérem nyakszalagon (50mm) T:2 2337053
30898
393
Numismatik
2131577
30899
393
Numismatik
DN "IV. O. CSOPORTGYŐZELEMÉRT W. S. E." ezüstözött Br emlékplakett (40x60mm) T:2 kopott ezüstözés
2132584
30900
393
Numismatik
DN "II. Rákóczi Ferenc Felsőkereskedelmi" fülezett, aranyozott Br iskolai labdarúgó díjérem. Szign.: Ludvig (30mm) T:1-
2131997
30901
393
Numismatik
DN Br labdarúgó díjérem irredenta motívummal, gravírozva "Schmidt U.R.A.K." "A HÉT HŐSÉNEK - A HÉTFŐI NAPLÓ" (45x45mm) T:2
2132397
30902
393
Numismatik
DN "SÜTŐIPAROSOK KÖRÉTŐL A GYŐZTESNEK" labdarúgó aranyozott Br fülezett díjérem (30mm) T:2
2131971
30903
393
2200
Numismatik
DN "TIPOGRÁFIA NY T C" Br labdarúgó sportérem (38mm) T:2-
2131541
30904
393
Numismatik
2154313
30905
393
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF