Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2383851
31718
393
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1950. "M.N.D.SZ. Népegészségőr" zománcozott jelvény (22mm) T:1- 2379265
31719
393
Numismatik
~1950. "Úttörő Mozgalom" festett fém sapkajelvény T:2 2359468
31720
393
Numismatik
1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" fémkitűző (27x19mm) T:1-
2343991
31721
393
Numismatik
1955. "50 éves a Textil Szakszervezet" jelvény (3x) T:2-,3
2382170
31722
393
Numismatik
1956. "Bányász Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1957. "Bányászati Szolgálati Érdemérem" arany fokozata, aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon + 1985. "Bányászati Szolgálati Érdemérem" gyémánt fokozata mellszalagon T:1-,2
2278108
31723
393
30000
Numismatik
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1 Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon C:UNC NMK 611.
2353259
31724
393
Numismatik
1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" Br turistajelvény (32mm) T:1-,2
2381841
31725
393
Numismatik
~1960-1985. Sós Gyula ipari miniszterhelyettes hagyatékából 8db kitüntetés, emlékérem díszdobozban, több igazolvánnyal, közte 1976. "Ifjúságért Érdemérem" Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban, adományozói okirattal + 1981. "Magyar Közgazdasági Társaság, Széchenyi István Emlékérem" ezüstpatinázott Br emlékérem eredeti tokban, az adományozásról értesítő levéllel (70mm) 1983. "Veszprém Városért arany fokozatú Érdemérem" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés eredeti tokban, adományozói okirattal T:1,1-
2377844
31726
393
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés + ~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény T:1-,2 2353125
31727
393
Numismatik
~1965. "GUIDE (Idegenvezető)" zománcozott szolgálati jelvény, "3052"-es sorszámmal (28x23mm) T:1- 2337643
31728
393
Numismatik
~1970. "Kiváló Ifjú Szakmunkás" fém jelvény (2x) + "Kiváló Ifjú Munkás" fém jelvény (2x) + "Élelm. M. Sütőipari V. - Törzsgárda" zománcozott fém jelvény T:1-,2
2333984
31729
393
Numismatik
~1970-1980. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" Br kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:1-,2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF