Drucksachen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2124936
13160
393
Printed Materials
cca 1900 Budapest, folyosó a Szent Lukácsfürdőben, 13×9 5 cm 2141551
13161
393
Printed Materials
2381042
13162
393
Printed Materials
cca 1900 Hofherr-Schrantz-Clayton-Schuttleworth gépgyár cséplőgépet ismertető prospektusa, hajtott 2324804
13163
393
Printed Materials
cca 1900 6 db névjegykártya királyfalvai Botló Károly, dr. Ludwig Ritter von Karajan, ollétejedi Ollé Vilmos, h. Szentpály Gavallér Jezu, szedlicnai Timon Lászlóné, Paul Mayer, Josef Kotas 2113630
13164
393
Printed Materials
1902 pölnitzi Bund Aurél Bokszeg község jegyzőjének és pölnitzi Bund Árpád aradmegyei közkórházi orvos és m. kir. tart. honvéd főorvos halálozási értesítői. 2380033
13165
393
Printed Materials
cca 1902. A Szegedi Kisdedóvó és Jótékony Nőegylet meghívója az évi rendes közgyűlésre. Kissé foltos, koszos állapotban. 2353647
13166
393
Printed Materials
2381204
13167
393
Printed Materials
1904 Dekorative Vorbilder. 4 egészvászon mappa és nagyon sok képes tábla. Az évenként megjelenő grafikai segédanyag nagyon sok száma, nem biztos, hogy teljes mappák, de biztosan több lap mint mappa. Nagyon sok dekoratív szecessziós nyomattal különféle témákban Lapméret 36x25 cm 2377780
13168
393
Printed Materials
1908 Az Eperjesi Evangélikus Gyámintézeti Nőegylet teaestélyének táncrendje 2350456
13169
393
Printed Materials
1909 Jászi Oszkár: Huszadik század. Társadalomtudományi és politikai szemle. fél évfolyam, 592 p. Korabeli aranyozott vászonkötésben
2052158
13170
393
Printed Materials
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
2378405
13171
393
Printed Materials
cca 1910 Államtitkári utasítások rögzítésére használt tömb páronként azonos számozású perforált oldalakkal 2-100.ig. Aranyozott lapszélekkel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF