10327.
Beendet 393. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Raffaello (1483-1520) után, jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Madonna della Sedia. Olaj, vászon. Sérült, restaurált. 78x62 cm