Jelzés nélkül: Kalapos hölgy. Festett bőrkép. Kissé sérült fa keretben... https://www.darabanth.com/de/393-Fernauktion/393.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Kalapos-holgy-Festett-borkep-Kisse-serult-fa-keretben-Hatoldalan-pirani~II2382054
2382054
10504
393
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Kalapos hölgy. Festett bőrkép. Kissé sérült fa keretben. Hátoldalán pirani galéria bélyegzőjével. 17x11,5 cm
: pelikán_kristóf