Tétel

Rufpreis:

150 000 HUF
406,50 EUR, 468,75 USD

Beschreibung:

Ismeretlen, feltehetően XX. sz. festőművész alkotása, egyiken P Molitor jelzéssel, többi jelzés nélkül, össz. 4 db: Egyházi-bibiliai jelenetek, ábrázolások (Jézus, 12 apostol, isten báránya stb). Olaj, karton. 44x19, 45,5x20, 45,5x19 és 53,5x22 cm. Mind kissé sérült fa keretben. Feltehetően házi oltár része vagy oltár másolat?

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf