https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 516

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1890 Fiume látképe keményhátú fotó 10x16 cm
1
12542.

cca 1890 Fiume látképe keményhátú fotó 10x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890 Fiume keményhátú fotó 10x16 cm
1
12543.

cca 1890 Fiume keményhátú fotó 10x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890 Herkulesfürdő keményhátú fotó 10x16 cm
1
12544.

cca 1890 Herkulesfürdő keményhátú fotó 10x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890 Lindau keményhátú fotó 10x16 cm
1
12545.

cca 1890 Lindau keményhátú fotó 10x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890 Triest. Salzburg, Berchtesgaden 3 db keményhátú fotó 10x16 cm
1
12546.

cca 1890 Triest. Salzburg, Berchtesgaden 3 db keményhátú fotó 10x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm
1
12547.

cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Aranyosmeggyes, házak tűzvész után, 2 db fotó, kartonra ragasztva, egyik sérült, 4×6 cm + 1964 Temesvár, felvonulás, fotó, 6,5×9,5 cm
1
12548.

cca 1910 Aranyosmeggyes, házak tűzvész után, 2 db fotó, kartonra ragasztva, egyik sérült, 4×6 cm + 1964 Temesvár, felvonulás, fotó, 6,5×9,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1957 Mezőkövesd, 2 db fotó, egyiken a lebombázott templom, 6×6 cm
1
12549.

1957 Mezőkövesd, 2 db fotó, egyiken a lebombázott templom, 6×6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1940 Marosvásárhely, Kolozsvár, 6 db fotó, 6×8,5 és 11,5×8,5 cm
1
12550.

cca 1940 Marosvásárhely, Kolozsvár, 6 db fotó, 6×8,5 és 11,5×8,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1940 Korláti (Felvidék), kőbánya, 2 db fotó, 6×8,5 cm
1
12551.

cca 1940 Korláti (Felvidék), kőbánya, 2 db fotó, 6×8,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1939 Kassa, városképek, körmenet, 9 db fotó, 6×6 és 9×6 cm
1
12552.

1939 Kassa, városképek, körmenet, 9 db fotó, 6×6 és 9×6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1940 Nógrádverőce, katolikus templom, Duna Panzió, út az Irma-forrás felé, 3 db feliratozott fotó, 6×8,5 cm
1
12553.

1940 Nógrádverőce, katolikus templom, Duna Panzió, út az Irma-forrás felé, 3 db feliratozott fotó, 6×8,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse