cca 1974 Színész portrék - Sütz Ila, Huszti Péter, Paudics Péter, Tarján Györgyi, Latabár Kálmán - szabadon felhasználható, vintage negatívja, 6x6 cm és 9x6 cm között + cca 1972 Magyar színészek portréi: Kabos László, Sinkovits Imre, Juhász Jácint, Benkő Péter, Szegedi Erika, 5 db vintage negatív, 6x7 cm és 9x6 cm
cca 1940-47 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról: Jávor Pál, Szörényi Éva, Eőry Kató, Major Tamás, Mészáros Ági, Ladomerszky Margit; hátoldalán feliratozott, datált és Wellesz Ella Mária fotográfus bélyegzőjével a hátoldalán jelzett felvétel, 9x14 és 11x18 cm közötti méretben
cca 1933 Honthy Hanna (1893-1978) színművésznő, operettprimadonna színezett fotója saját kezű aláírásával, kartonon, Angelo (Funk Pál) fotóművész által készítve, asszisztense hagyatékából, 22×12,5 cm
cca 1970 Maleczky Oszkár (1894-1972) operaénekes, 8 db vintage NEGATÍV Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, feliratozott negatívtartó tasakban, 6x9 cm
cca 1972 Leonyid Iljics Brezsnyev (1906-1982) szovjet politikus és Kádár János (1912-1989) a budapesti metró üzemben, 3 db vintage fotó, kisebb felületi hibákkal, kasírozva, 16,5x22 cm