Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2347095
15672
392
Books: History
Varga Domokos: Emlékezzünk eleinkről. A magyarság rövid története. Bp.,1996,Nemzeti Tankönyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2347092
15673
392
Books: History
Unger Mátyás-Szabolcs Ottó: Magyarország története. (Rövid áttekintés.) Bp.,1979., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés
2347093
15674
392
Books: History
Mesterházy Károly: Nemzetségi szervezet és az osztályviszonyok kialakulása a honfoglaló magyarságnál. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. 2288094
15675
392
Books: History
Galeotto Marzio: Mátyás királynak kiváló, bölcs, tréfás mondásairól és tetteiről szóló könyv. Ford.: Kardos Tibor. Bp., 1977, Magyar Helikon. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2307797
15676
392
Books: History
2193524
15677
392
Books: History
Modor Ádám: Célkeresztben Krassó. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötésben.
2365894
15678
392
Books: History
A. A. Bruszilov: A cár árnyékában. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. Ford.: S. Nyírő József. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban. 2365908
15679
392
Books: History
Kővágó József: Emlékezés A Náci-ellenes Magyar Katonai Ellenállásra.Kanada, 1985, Century Typesetting & Publishing Co. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2365904
15680
392
Books: History
Orosz és Ukrán utazók a régi Magyarországon. Szerk.: Tardy Lajos. Bp., 1988, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2365918
15681
392
Books: History
A Rákosi-per. Összeáll. Győrffy Sándor. Előszó: Réti László. Második kiadás. Bp., 1950, Szikra. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopottas papírkötésben.
2317646
15682
392
Books: History
Dúcz László: A közöttünk élő turulmadár. Lakitelek, 1993, Antológia. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2324376
15683
392
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF