https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 142
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2357129
30684
391
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére - 1945" Br emlékplakett, peremén " *123* " sorszámmal (66mm) T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2266084
30685
391
0
9000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB" Ag emlékérem dísztokban (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
Das Lot is nicht erreichbar
2322975
30686
391
0
7500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,51g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SG18
Das Lot is nicht erreichbar
2362559
30687
391
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF9 2336419
30688
391
0
2400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (65mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2362553
30689
391
0
1400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fritz Mihály (1947-) 1997. "110 éves a Nemesfémműves Ipartestület" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2359324
30690
391
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fritz Mihály (1947-) 2002. "Magyarországi németek általános művelődési központja - Baja / X. Dél-Dunatáji éremgyűjtő találkozó - MÉE Baja 2002. V. 25-26." Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2359321
30691
391
0
1600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fritz Mihály (1947-) 2002. "MÉE Baja - 32. Vándorgyűlés / Czirfusz Ferenc a Bajai Tanítóképző alapítója" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2359352
30692
391
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fritz Mihály (1947-) 2003. "MÉE Kaposvár - 33. Vándorgyűlés / Csiky Gergely a színház névadója" Br emlékérem pár (42,5mm) T:1 Adamo KV5 2359207
30693
391
0
6500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fritz Mihály (1947-) DN "Mór - Móri Bornapok" Ag emlékérem, peremén "SZG" és "999" jelzéssel (31,22g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2283258
30694
391
0
6500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27,38g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
Das Lot is nicht erreichbar
2306356
30695
391
0
6500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse