https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 142

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére - 1945" Br emlékplakett, peremén " *123* " sorszámmal (66mm) T:2 patina
1
30684.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére - 1945" Br emlékplakett, peremén " *123* " sorszámmal (66mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB" Ag emlékérem dísztokban (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
1
30685.

Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB" Ag emlékérem dísztokban (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,51g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SG18
1
30686.

Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,51g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SG18

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo SF9
1
30687.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF9

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (65mm) T:2
1
30688.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (65mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947-) 1997. "110 éves a Nemesfémműves Ipartestület" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1
30689.

Fritz Mihály (1947-) 1997. "110 éves a Nemesfémműves Ipartestület" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fritz Mihály (1947-) 2002. "Magyarországi németek általános művelődési központja - Baja / X. Dél-Dunatáji éremgyűjtő találkozó - MÉE Baja 2002. V. 25-26." Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1
30690.

Fritz Mihály (1947-) 2002. "Magyarországi németek általános művelődési központja - Baja / X. Dél-Dunatáji éremgyűjtő találkozó - MÉE Baja 2002. V. 25-26." Br emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Fritz Mihály (1947-) 2002. "MÉE Baja - 32. Vándorgyűlés / Czirfusz Ferenc a Bajai Tanítóképző alapítója" Br emlékérem (42,5mm) T:1
1
30691.

Fritz Mihály (1947-) 2002. "MÉE Baja - 32. Vándorgyűlés / Czirfusz Ferenc a Bajai Tanítóképző alapítója" Br emlékérem (42,5mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Fritz Mihály (1947-) 2003. "MÉE Kaposvár - 33. Vándorgyűlés / Csiky Gergely a színház névadója" Br emlékérem pár (42,5mm) T:1 Adamo KV5
1
30692.

Fritz Mihály (1947-) 2003. "MÉE Kaposvár - 33. Vándorgyűlés / Csiky Gergely a színház névadója" Br emlékérem pár (42,5mm) T:1 Adamo KV5

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Fritz Mihály (1947-) DN "Mór - Móri Bornapok" Ag emlékérem, peremén "SZG" és "999" jelzéssel (31,22g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
1
30693.

Fritz Mihály (1947-) DN "Mór - Móri Bornapok" Ag emlékérem, peremén "SZG" és "999" jelzéssel (31,22g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
13
 
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27,38g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
1
30694.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27,38g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
1
30695.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse