Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 161
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2337053
30938
391
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2132404
30939
391
Numismatik
2131760
30940
391
Numismatik
Ausztria 1937. "Az alsó-ausztriai tartományi kormány tiszteletdíja" Br emlékplakett (66x51mm) T:2-,3 Austria 1937. "EHRENPREIS DER N.Ö. (Niederösterreich) LANDESREGIERUNG 1937" Br commemorative plaque (66x51mm) C:VF,F
2154863
30941
391
Numismatik
Ausztria 1958. "ARBÖ Bécs hegyi terepteszt 1958" aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1- Ausztria 1958. "ARBÖ Wien Berg u. Gelände prüfung 1958" aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1-
2142926
30942
391
Numismatik
2261302
30943
391
Numismatik
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br díjérem (60mm) T:2- Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br medallion (60mm) C:VF
2336762
30944
391
Numismatik
2155103
30945
391
Numismatik
2338836
30946
391
Numismatik
Olaszország DN "Olasz Lövészeti Szövetség - Érdemérem" részben festett Br érem, hátoldalán "Bertoni Milano" gyártói jelzéssel, eredeti, de sérült tokban (80mm) T:1- ph. Italy ND "Italian Shooting Association - Medal of Merit" partially painted Br medal, with "Bertoni Milano" manufacturer's mark on the back, in original but damaged case (80mm) C:AU edge error 2132584
30947
391
Numismatik
DN "II. Rákóczi Ferenc Felsőkereskedelmi" fülezett, aranyozott Br iskolai labdarúgó díjérem. Szign.: Ludvig (30mm) T:1-
2131577
30948
391
Numismatik
DN "IV. O. CSOPORTGYŐZELEMÉRT W. S. E." ezüstözött Br emlékplakett (40x60mm) T:2 kopott ezüstözés
2063483
30949
391
4400
Numismatik
DN "ÁLL. GYAKORLÓ F.K. TANÁRAINAK VERSENYE" Br teke sport díjplakett márványlapon T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF