Militaria Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2349973
13302
391
Military
1913 Őrjáratos alakulat: katona, ló és kutya, feliratozott, datált vintage fotó, 12x16,3 cm, karton 21x28 cm
2357055
13303
391
Military
1992-2007 2 db katonai emléklap a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia és az Első Harckocsi zászlóalj emlékére 2324930
13304
391
Military
Színezett katonai fénykép, nyomat olajnyomat szerű 16x24 cm Kartonon
2363813
13305
391
Military
1921 Rendeleti közlöny Az önkéntes jelentkezésre alapított kiegészítési rendszer bevezetéséről szóló törvénnyel
2230210
13306
391
Military
1870-1945 6 db katonai irat (mentesítési javaslat, hadikölcsön, stb.)
2027844
13307
391
Military
cca 1914-1918 Vegyes első világháborús katonai tétel, közte fotók (5 db), Előre képes hetilap 1917. IV. évf.12. száma, Kassa és környékének katonai térképe, változó állapotban, közte sérültek. 2058948
13308
391
Military
Szamurájkard, replika, kopott tokban, kopott pengével és a pengén csorbákkal, h: 100 cm, tok: h: 81 cm. 2364193
13309
391
Military
G. Fournier Paris, katonai távcső 8x-os nagyítás.Jelzett, bőr kopottas bőr borítással, bőr szíjjal 16 cm 2215520
13310
391
Military
cca 1920 Katona nyomtatott fotója, színes, illusztrált paszpartuban, üvegezett, aranyozott keretben, üveg törött, 33,5x23,5 cm
2354313
13311
391
Military
Jó állapotú katonai gázálarc, tartalék szűrővel és lencsével
2354311
13312
391
Military
2 db jó állapotú katonai gázálarc
2354295
13313
391
Military
Katonai gyakorlósisak. 29x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF