https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Militaria Zahl der Lose: 33
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2001944
16570
391
0
2000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Hadászat és harcászat - Andrew Wiest M. K. Barbier: Gyalogos-hadviselés Bp. 2003. Hajja book kft. Kiadói kartonálásban 2324248
16571
391
0
800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Fond- és állagjegyzék. A Hadtörténelmi Levéltár őrzésében lévő katonai iratok. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Második kiadás. Szerk.: Dr. Szijj Jolán. Bp., 2002, Petit Real. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2324318
16572
391
0
800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Fordította: Salgó Ernő. Bp., én., Athneaeum. Kiadói egészvászon-kötés. Megviselt, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2333396
16573
391
0
3000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Weyers Flotten Taschenbuch 1990/1991. Warschips of the World. Koblenz, 1990, Bernard& Graeffe, 860 p. Német és angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borító ragasztása részben elengedett, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2355109
16574
391
0
1400
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Kardos G. György és Ungvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Bp., 1995, Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2027602
16575
391
0
1200
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban. 2027601
16576
391
0
1200
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.
Das Lot is nicht erreichbar
2350623
16577
391
0
1000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Kiállítás az I. világháborúról az Országos Széchenyi Könyvtárban füzet, jó állapotban 2163487
16578
391
0
2600
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott kötéssel, kijáró lapokkal. 2285700
16579
391
0
800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Jean-Louis Besson: Katonai uniformisok könyve. Ford.: S. Varga Katalin. Bp., 1999., Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1145602
16580
391
0
8000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Almásy Pál: Sopronkőhidai napló 1944-1945. Bp., 1984. Magvető A későbbi altábornagy dedikált könyve, beragasztott üdvözlő soraival. Fogrságban társai voltak Rajk, Bajcsy Zsilinszky
Das Lot is nicht erreichbar
2163976
16581
391
0
3000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáry Pál: Isten fegyverei. Útravaló kedves honvédeinknek. Pécs, é.n., Rákóczi nyomda. Kiadói papírkötésben, kopttas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse