dr. Jancsó Gábor (szerk.): Mikológia közlemények. Clusiana. Különszám 1993. Bp., 1993, Magyar Mikológiai Társaság. 66 p. Példányszám: 500. Kiadói papírkötés.
Jankovich Oszkár, Dr. Nagy Béla: Gumós és gyöktörzses kerti virágok. Dália, kanna, begónia... Bp., 1978, Mezőgazdasági. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban; Dr. Ujvárosi Miklós: A vácrátóti botanikus kert. Vácrátót, 1975, Magyar Tudományos Akadémia Botanikai Kutatóintézete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált, kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb vendéglátóhelyek életéből. Bp, 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Jó állapotban.
Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Bp., 1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Nagy részben a szerző fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.