Spielzeuge Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2353810
12072
390
Toys, board-games
Kulccsal felhúzható dobos és lovas Pinokkió figurák. Működő, jó állapotban 14 cm, 19 cm
2292810
12073
390
Toys, board-games
3 db régi játékbaba, h: 40 cm, 21,5 cm, 21 cm
2292803
12074
390
Toys, board-games
Műanyag baba alkatrészek, fej, test, kezek, lábak
2147394
12075
390
Toys, board-games
Babylon retró építőjáték, 10 db golyó hiánnyal, eredeti sérült, ragasztott dobozában.
1945938
12076
390
Toys, board-games
Orosz műanyag építőjáték, eredeti dobozában, hiányos
2217386
12077
390
Toys, board-games
Fischertechnik építőjáték eredeti dobozában, leírással, kisse talán hiányos, mellé rulett játék táblája
2326454
12078
390
Toys, board-games
2 db Marin Chiclana vintage spanyol baba figura, műanyag, díszes szövet öltözetben, arc kézzel festett: Matador, m: 44 cm és táncos, m: 27,5 cm, talapzaton jelzett, jó állapotban / 2 pcs of vintage Marin Chiclana figurines, plastic with clothes, face hand painted: matador, m: 44 cm and dancer. m: 27,5 cm, marked, in good condition
2344414
12079
390
Toys, board-games
Sakk készlet. Kézzel festett, öntött fém bábukkal. Kopottas fa tábla 40x40 cm 2345264
12080
390
Toys, board-games
Gombfoci tétel, különböző csapatok az 1970-es évektől a 2000-es évekig, részben hiányos 2346731
12081
390
Toys, board-games
2 db rubik kocka (lyukas, kígyós), eredeti bontatlan csomagolásban
2347794
12082
390
Toys, board-games
Zodiac, der astrologische Computer, horoszkóp-számítógép játék, saját, kissé sérült dobozában, eredeti német nyelvű kézikönyvvel és leírással, jó állapotban, elem cserére szorul.
2348323
12083
390
Toys, board-games
Capitaly társasjáték eredeti dobozában, leírás nélkül, sérült dobozzal, játéktábla egyik sarkában kissé sérült
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF