Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 36

Zeusz gipsz és műgyanta őrlemény szobor, m: 24 cm
11439.

Rufpreis:
2 000 HUF

Poszeidón gipsz és műgyanta őrlemény szobor, festett, repedésekkel, m: 26 cm
11440.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pallas Athéné gipsz és műgyanta őrlemény szobor, m: 26,5 cm
11441.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dionüszosz gipsz és műgyanta őrlemény szobor, m: 25 cm
11442.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kormos jelzéssel: Beethoven. Gipsz, festett, mázas, lepattanásokkal, 14,5x11 cm
11443.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erotikus réz fali dombormű, fa hordozón, jelzés nélkül, 25x30 cm
11444.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lófejet és patkót ábrázoló bronz plasztika. 17x20 cm
11445.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11446.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

11447.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Pár. 2 db fa faragású fali dísz. 24 cm
11448.

Rufpreis:
2 400 HUF

Andranik Torosz Ozanján, vagy Zoravar Andranik, (1865-1927) örmény tábornok és szabadságharcos büsztje, műgyanta, Lorenzi jelzéssel, apró kopásnyomokkal, m: 28,5 cm / Andranik Ozanian, General Andranik (1865-1927), Armenian military commander and statesman, bust, resin, signed Lorenzi, with some minor wear, m: 28,5 cm
11449.

Rufpreis:
5 000 HUF

Keleti fa szobor, kopásokkal, m: 38 cm
11450.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF