Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2348306
11439
390
Sculptures, statuettes, plaques
Zeusz gipsz és műgyanta őrlemény szobor, m: 24 cm
2348295
11440
390
Poszeidón gipsz és műgyanta őrlemény szobor, festett, repedésekkel, m: 26 cm
2348278
11441
390
Pallas Athéné gipsz és műgyanta őrlemény szobor, m: 26,5 cm
2348272
11442
390
Dionüszosz gipsz és műgyanta őrlemény szobor, m: 25 cm
2319144
11443
390
Kormos jelzéssel: Beethoven. Gipsz, festett, mázas, lepattanásokkal, 14,5x11 cm
2289166
11444
390
Erotikus réz fali dombormű, fa hordozón, jelzés nélkül, 25x30 cm
1881254
11445
390
4600
Lófejet és patkót ábrázoló bronz plasztika. 17x20 cm
1801949
11446
390
36000
839037
11447
390
40000
2201052
11448
390
Pár. 2 db fa faragású fali dísz. 24 cm 2326865
11449
390
Andranik Torosz Ozanján, vagy Zoravar Andranik, (1865-1927) örmény tábornok és szabadságharcos büsztje, műgyanta, Lorenzi jelzéssel, apró kopásnyomokkal, m: 28,5 cm / Andranik Ozanian, General Andranik (1865-1927), Armenian military commander and statesman, bust, resin, signed Lorenzi, with some minor wear, m: 28,5 cm
2270396
11450
390
Keleti fa szobor, kopásokkal, m: 38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF