Plakat Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2346311
13718
390
4400
Posters
1990 Orosz István (1951- ): Tovariscsi konyec! MDF rendszerváltó plakát, felcsavarva, 67,5×47 cm 2346277
13719
390
Posters
Fery Antal (1908-1994): Dallal a világ körül..., (plakátterv). Tus, fedőfehér, kollázs, papír, jelzett, 42x30 cm 2348208
13720
390
Posters
1986 Medimpex 1986 naptár, Bp., Offset-ny., vászon, 94x60 cm
2348204
13721
390
Posters
1984 Leonardo da Vinci: Hölgy hermelinnel c. festményének reprodukciója egy 1984-es naptáron, Bp., Kőbányai Gyógyszerárugyár, (Medicina-Offset-ny.), vászon, foltos, 75x48 cm 2237193
13722
390
Posters
1981 Repülőmodellek országos bajnoksága 1981. július 3-6. Debrecen-Hajdúszoboszló. Készült 1200 példányban, MHSZ plakát, hajtott, 69x49 cm
2123653
13723
390
Posters
1990 Napforduló - a romániai forradalom képei, plakát, hajtott, 92×68 cm
2352414
13724
390
Posters
1975 Világtakarékossági nap október 31. plakát, ofszet, papír, hajtásnyommal, 66,5×46,5 cm 2352418
13725
390
Posters
Fery Antal (1908-1994): Az OTP a nyeremények betétkönyve harmadik negyedévi sorsolását Bonyhádon rendezi 957. okt. 9., plakát, ofszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli kisebb szakadásokkal, 69×49 cm 2352428
13726
390
Posters
cca 1962, össz. 2 db OTP plakát: Szerencsés ügyfeleink a IX. ker. OTP-nél személygépkocsit nyertek (Skoda, Trabant, Moszkvics stb), ofszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal, 42×29 cm + "Rendszeres takarékossággal minden vágya teljesül", ofszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal,jobb sarkaiban sérült és hiányos, 59x41 cm 2351989
13727
390
Posters
cca 1990-2000 Dreher sör retró plakát, 83×58 cm 2351993
13728
390
Posters
1973 Megjelent a Füles évkönyve plakát, 67×48 cm 2306588
13729
390
Posters
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF