Plakat

Zahl der Lose: 53

1990 Orosz István (1951- ): Tovariscsi konyec! MDF rendszerváltó plakát, felcsavarva, 67,5×47 cm
13718.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
19

Fery Antal (1908-1994): Dallal a világ körül..., (plakátterv). Tus, fedőfehér, kollázs, papír, jelzett, 42x30 cm
13719.

Rufpreis:
5 000 HUF

1986 Medimpex 1986 naptár, Bp., Offset-ny., vászon, 94x60 cm
13720.

Rufpreis:
1 200 HUF

1984 Leonardo da Vinci: Hölgy hermelinnel c. festményének reprodukciója egy 1984-es naptáron, Bp., Kőbányai Gyógyszerárugyár, (Medicina-Offset-ny.), vászon, foltos, 75x48 cm
13721.

Rufpreis:
1 200 HUF

1981 Repülőmodellek országos bajnoksága 1981. július 3-6. Debrecen-Hajdúszoboszló. Készült 1200 példányban, MHSZ plakát, hajtott, 69x49 cm
13722.

Rufpreis:
3 000 HUF

1990 Napforduló - a romániai forradalom képei, plakát, hajtott, 92×68 cm
13723.

Rufpreis:
1 000 HUF

1975 Világtakarékossági nap október 31. plakát, ofszet, papír, hajtásnyommal, 66,5×46,5 cm
13724.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fery Antal (1908-1994): Az OTP a nyeremények betétkönyve harmadik negyedévi sorsolását Bonyhádon rendezi 957. okt. 9., plakát, ofszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli kisebb szakadásokkal, 69×49 cm
13725.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1962, össz.  2 db OTP plakát: Szerencsés ügyfeleink a IX. ker. OTP-nél személygépkocsit nyertek (Skoda, Trabant, Moszkvics stb), ofszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal, 42×29 cm + "Rendszeres takarékossággal minden vágya teljesül", ofszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal,jobb sarkaiban sérült és hiányos, 59x41 cm
13726.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1990-2000 Dreher sör retró plakát, 83×58 cm
13727.

Rufpreis:
1 000 HUF

1973 Megjelent a Füles évkönyve plakát, 67×48 cm
13728.

Rufpreis:
1 400 HUF

13729.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF